Ewa Kuryło

6,1
1 198 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Kuryło

Ona jest najbrzydszą aktorką w polsce i chyba na świecie...

stuki

zgadzam sie z Toba calkowicie!
nie cierpnie jej!
ma okropne brwi, ciekawe czy wie, ze brwi mozna wydepilowac, a jeszcze ciekawsze jest czy zna slowo KOSMETYCZKA..
a jej maz jest dla mnie tak oblesny i obrzydliwy i po prostu rzygac mi sie chce jak ich widze!!!!

Gryzio

Jest okropna, ale w końcu gra wiejską babę. W dodatku dość głupią i prymitywną.

Sephiroth_Jokelainen

Ale wy jesteście pie.....olnięci!!!!!!!!!!!!

stuki

Chyba cię centralnie poj3bało człowieku. O wiele mniej urodziwe robią kariery i się nimi podniecasz. Dyganty, Brodziki i Foremniaki to przecież dopiero badziewie wizualne.

Jordan66

No właśnie! Chciałem to powiedzieć.

stuki

Jesteście straszni !!!
Niepowinniście tak mówić... i to pewnie ci najładniejsi sie wypowiadają na temat urody gwiazd... =/ Cssss...
Dla mnie każdy kto mówi że jakiś aktor\ka jest brzydka\ki powinien się
zamknąć...
Gdyby ta pani była naprawde bardzo brzydka to chyba LOGICZNE że nikt by jej nie chciał do telewizji !!! więc zamknąć się...

Na każdym profilu aktorów w forum jest napisane że "Jest brydka, paskudna" "Nie moge na niego patrzeć" ITD
Jak tak sądzicie to po co wchodzicie na ich profile... też macie problemy.... tylko ludzi byście cały czas obrażali..

Kiss_

Widać po "inteligentnej" wypowiedzi, żeś dziecko pokolenia Bravo. Co to aktorka czy aktor nie mogą być brzydcy, żeby ich chcieli w TV? Czy Hopkins jest ładny? Czy Nicholson jest przystojny? Czy Himilsbach był pociągający? :-) Takich przykładów jest tysiące.

Alex303

O tototo ;). Gdyby każdy aktor był ładny, to kino już dawno by wymarło, bo stałoby się jedną wielką iluzją. A tak - jest wielkim światem twarzy pięknych i brzydkich, ale za to ciekawych i intrygujących. Każdy się nadaje do czegoś innego ;). Rowan Atkinson, na ten przykład, za piękny nie jest, ale jego twarz to legenda po prostu :). Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones