Ewa Skibińska

7,0
6 304 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Skibińska

W serialu "Ślepnąc od świateł" wygląda megaseksownie i maksymalnie na 35...wspaniała kobieta!

Boomslang76

mamy XXI wiek, istnieje coś takiego jak medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna

sen_noomi

i ona wygląda właśnie jak pięćdziesiątka po takowych zabiegach ( ͡º ͜ʖ͡º)

sen_noomi

Ta na bank ona i operacje itp.To piekno naturalne jak tam wczesniej napisal Zywiec24 pamietam ja ze starych filmow .To jest przyklad powiedzenia ze kobiety sa jak WINO u niej widac to piekno narasta z wiekiem ,i ten kojący glos jej .Ciekawa uroda ,ciało no ATOM !!! Gdybym byl starszy pani Ewo .....:D

palaczos

jak nie umiesz ropoznac piersi po operacji plastycznej to już Twój problem :))))
piękno naturalne samo się nie utrzymuje, trzeba o nie dbac, stąd piszę o medycynie estetycznej

sen_noomi

Ale ona nie ma robionych ty chyba sama nie rozpoznajesz xddd Chyba za mloda jestes by ja znac dobrze nawet ;pPoczytaj troche o Ewie .A i rozpoznaje bardzo dobrze sylikon a normal :D.

palaczos

wtf człowieku.. weź sie z taką gadką o moim wieku, który nic do tego nie ma, nie musze jej znać żeby oczami patrzeć. uwaga, można zrobić operacje plastyczne bez silikonu
THE MORE YOU KNOW

sen_noomi

To idz sobie zrób bo z Pudelka masz jakies info i sadzisz pierdoły o fajnej aktorce :).Naturalne i tyle .........

palaczos

co mam sobie zrobic. jakie info z pudelka o czym ty mowisz. umiesz czytac ze zrozumieniem co do ciebie pisze? To jest NORMALNE ze jak sie czlowiek starzeje to trzeba o siebie zadbac. tym bardziej jak jestes osoba publiczna
jak twoja zona bedzie miec lat 50 i zobaczysz jakie ma piersi to sobie wtedy przypomisz jakie ty glupoty do mnie sadziles

sen_noomi

Ale jest jeszcze coś takiego jak poczucie estetyki i z pewnością usta tej pani nie wpisują się żaden z kanonów piękna.

palaczos

zobacz te naturalne piékno i brak operacji XD

https://d-tm.ppstatic.pl/kadry/a6/4d/392a40fa0739aa26ab77d1fe4701.1000.jpg

idiotka_3

No usta to sobie zajebiście zniszczyła. Po co ruszać coś, co było ok....nie ogarniam.

alice17

No Mamo co ona z ustami zrobiła. Dramat. Powinna iść spróbować to jakoś poprawić bo oszpeciło ją strasznie.

kochamslonko2

No wlasnie zajrzalem czy mi się wydaje czy ja coś urzadliło.

Boomslang76

co wy wiecie o cyckach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones