Ewa Skibińska

7,0
6 309 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Skibińska

Co ona zrobiła sobie z wargami?Górna warga przypomina górną warge karpia.

Mate_15

Właśnie oglądam W Głębi Lasu, i szczerze mówiąc nie mogę na nią patrzeć. JAK MOŻNA BYŁO SIĘ TAK OSZPECIĆ?

reynewan79

No właśnie! Kto jej to uczynił

reynewan79

Niestety mam to samo odczucie. Co ja widzialam to byla katorga. Jej gorna warga to jakies skupisko żylaków lub nieudana operacja. Tragedia.. zeby brac kobiete z takim wizerunkiem do serialu, ktory beda ogladac na calym świecie.

magda21

To samo pomyślałam. W filmie nie były to czasy, kiedy babki biegały z koszmarnie spapranymi ustami, poza tym słaba to reklama naszych aktorek. Smutne, że ładna babka widziała w lustrze potrzebę "poprawek".

magda21

Dokładnie ! Każdy robi co chce ze swoim ciałem, ake bardzo mnie zdziwiło ze z takim wyglądem można grać w takim serialu

Mate_15

ja też właśnie oglądam W Głębi Lasu i cały 1 i 2 odcinek się skupiałam na tych jej wargach. Na początku myślałam, że ktoś jej przywalił, ale nie.. Ona tak chodzi na co dzień. Masakra. Niektórzy to nie mają umiaru

Mate_15

No te usta w głębi lasu to dramat O.o

Mate_15

Nie wiem kto jej to zrobił Ale strasznie ją oszpecił

Mate_15

Mnie aż bolał ten widok.

Mate_15

A już myślałam że tylko mnie one zaintrygowały, fatalnie to wygląda , człowiek nie może się skupić na niczym innym jak patrzy się na nią.

Mate_15

Trochę jak Psajdak z pokemonów

Mate_15

Nie znacie się. To jest przypadek picia oranżady z osą na szyjce butelki.

Mate_15

Weszłam na filmweb żeby zobaczyć czy ktoś już o tym napisał

beatakrzemien

Ja też! To charakteryzacja czy co?

stypa_

Chyba nie. Po prostu się oszpeciła :(

Mate_15

Jezu co się dzieje z tym światem. Nikogo nie powinny obchodzić jej usta, skoro takie ma jej sprawa. Radzę spojrzeć na siebie dopiero oceniać innych po wyglądzie :)

malwina3690

Ciężko się skupić na filmie, ja też te wargi ciągle widzę. Jakby ją osa ugryzla...

malwina3690

Dziewczyno, ona jest aktorką, oczywiście, że będą ja oceniać po wyglądzie, skoro pokazuje się na ekranie.

Mate_15

A taką piękną kobietą była

Mate_15

Jakaś masakra! Że wzięli ja do serialu? Straszbie się oszpeciła, nie da rady sie skupić na fabule

Mate_15

Zgodzę się, że wygląda to bardzo źle, ale moim zdaniem to wina lekarza, a nie jej. Pisanie "co ONA sobie zrobiła" nie ma najmniejszego sensu, bo ostatecznie lekarz decyduje o ilości i głębokości wstrzykiwanego kwasu hialuronowego. Więc niestety trafiła na konowała.

Mate_15

Oby szybko zeszło, bo ładna kobita z Niej byla.

Mate_15

Ja bardzo się zdziwiłam, jak można wziąć kogoś takiego do filmu ??

Mate_15

Od teraz ta pani ma pseudonim Wara:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones