Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 895 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Znowu spadek? Na 56 miejsce w rankingu??? Już nie powiem, że 20 pozycji wcześniej znajduje się np. Ian Somerhalder, chyba zmienię swoją ocenę na 10, żeby podwyższyć, a tam troszkę zepsuję . Wszyscy fani Ewana łączcie się! Niech wampiry NIE zdobędą tego świata i rankingu!!!!!:)

LadyMadonna

Nie wiem kim jest Ian Somerhalder (nie oglądałam niczego z jego udziałem), a to na którym miejscu jest Ewan nie ma znaczenia (u mnie zawsze ma max).
To jest nic nie warty ranking, w którym niejaki Depp Johnny jest wyżej od Nicholsona, De Niro i Hopkinsa. Przecież Ewan też jest lepszym aktorem niż Depp. Po prostu dno i wodorosty, ranking jest pokracznym dziwadłem i nie ma się co dziwić ;D

earnshaw1847

O właśnie, zgadzam się , ale nie rozumiem jak to się dzieje (jak to nie wiesz kto to Somerhalder, wstydź się:P:P:P:P:):):):))

LadyMadonna

a dzieje się dlatego bo nastki głosują na gościa.... to już jest ranking popularności. nie jest ważne jak ktoś gra. ważne że jest zajebisty, za kilka sezonów o kolesiu już nikt nie będzie pamiętał. niestety ale tak to już jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones