Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 895 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Jak usłyszałam jego głos w Moulin Rouge....
Padłam... :) Zastrzelił mnie po prostu tym dźwiękiem... Jak mówi ma śliczny tenor ale jak śpiewa... Czaruje :) Strasznie mi się podoba ...
On sam jak i jego gra aktorska ;p :) Dla mnie jest Najlepszy !!! :)

ivy_7

Ja też uwielbiam jego głos. xD Jest fantastyczny. I też to zauważyłam gdy oglądałam Moulin Rouge.
W ogóle Ewan jest jednym z moich ulubionych aktorów. :P

Pozdrawiam.

ivy_7

Tak, to prawwa, jest najlepszy

ale śpiewał także w Down With Love, i w tymże filmie świetnie gra no i prezentuje się rewelacyjnie

ivy_7

Tak dla mnie też :) Ogólnie to mój ukochany aktor :)
Jego głos jest niesamowity...a ten akcent! *rozmarzona*

DragonNight

A słyszałyście jak śpiewa w Velvey Goldmine?
http://www.youtube.com/watch?v=UlvxGi4FojY&feature=related -> Gimme
danger

kroaga

Szkocki akcent ;)



pff... za krótki

Rosemary_25

Ale trzeba przyznać, że w 'Gimme Danger' z Velvet Goldmine to pokazał co potrafi.
Uwielbiam tą piosenkę z jego wykonaniu, coś rewelacyjnego i to jeszcze tak pięknie sie wczuł! Ta końcówka.
Następny aktor z rewelacyjnym głosem. ;)

ivy_7

no oczywiście!
w radiu puścili zwiastun ,,Ghost Writer''
i był... był :P
powalający...
Ale Ewan to Ewan i już nie zaśpiewa...tak utrzymuje...

ivy_7

No, glosu to mu niejeden piosenkarz móglby pozazdrościć. Głos jak dzwon, mocny, czysty, niesamowita skala.
Zarówno w Come what may czy w Tango de Roxanne wyciągał takie dźwięki...

I w ogóle niesamowicie zagrał, do roli Christana pasował wspaniale.

ivy_7

racja ma boski głos :)
kocham come what may i your song

Ventresca

taaa... ! te dwie zwłaszcza. :)) emocje emocje :) Ogromne w come what may :)

ivy_7

Jeszcze większe w "El tango de Roxanne" :)
A i jeszcze uwielbiam jak zaśpiewał w "Long way round" http://www.youtube.com/watch?v=0i4gLcBs9eI i w "Życie mniej zwyczajne" http://www.youtube.com/watch?v=Eyw-DgCIIo0&feature=related :)

finch93

Tak... :) tylko że w Tangu dla mnie pierwsze skrzypce grał Jacek Koman!! Nasz ! :) I miazga nic po za tym :))) Meega :) Ten krzyk ! looo :) long way także <3 :)

ivy_7

Fakt, Jacek Koman był genialny, ale musisz przyznać, że śpiew Ewana też był strasznie emocjonalny, zawsze mam ciary jak słucham tej piosenki ;)

finch93

przyznaję :))

ivy_7

MIło mi :)
Wogóle uważam, że aktor utalentowany także muzycznie (w tym wokalnie) to najlepsze co może być - wtedy potrafi oddać prawdziwe emocje utworów :)

finch93

zgadzam się max słuchaj. rzadko się to zdarza żeby dobre aktorstwo szło razem z talentem muzycznym. jeśli już mówimy o rouge to jak usłyszałam Your Song to zareagowałam tak samo jak Kidman! ;pp poważnie :) czar :) świetna piosenka nie wystarczy, wykonanie jej... uważam że lepiej nie mógł tego zdziałać . sama jestem osobą spiewającą i trochę sie znam na tym wszystkim więc naprawdę... chylę czoła ! :)

ivy_7

Ja się muzyką nie zajmuję (kompletne antytalencie), oprócz słuchania oczywiście ;) Pewnie nie mam takiej wiedzy jak Ty, ale śpiew Ewana jest dla mnie zachwycający :) Zreszta tak jak wspomniałam, dla mnie artysta musi oddać uczucia i emocje poprzez swój śpiew, bo sam tekst to nie wszystko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones