Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 625 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Gość ma talent i jest charyzmatyczny, ale z jakiegoś powodu bardzo rzadko grywa w produkcjach
pierwszoligowych (jak Trainspotting, Begginers, Ghost Writer). Podobnie jak on marnuje się Clive
Owen. Naprawdę nie potrafię tego zrozumieć...

szafamorderca

Zgadza się, jest mnóstwo świetnych aktorów z potencjałem, którzy niby są znani, ale jednak zawsze gdzies za czołówką. Też nie mogę tego zrozumieć.

szafamorderca

Zapomniałem o Moulin Rouge, ten film również można nazwać pierwszoligowym, a i Ewan miał dużą okazję się wykazać.

szafamorderca

Zdecydowanie :)

szafamorderca

To, w jakich filmach gra, zależy w głównej mierze od niego samego.;) Sam wybiera sobie takie scenariusze. Wg mnie, w każdym filmie, którego się podejmuje jest coś specyficznego! Nie zawsze są to filmy, które trafiają do szerokiego grona odbiorców, ale bardzo często scenariusz jest intrygujący i nieco "inny" od "standardów wytyczonych przez Hollywood. ;> Ale to tylko moje skromne zdanie....

oska96

może dlatego że to nie hollywoodzki amant ale aktor brytyjski a oni są najlepszymi aktorami - chyba ten słynny teatr mają we krwi:)

uwielbiam go - najlepszy aktor:) kompletnie twórczy a nie odtwórczy - absolutnie nie przereklamowany i ten jego wiecznie młody uśmiech:)

także poza kinem - człowiek z pasją - mąż, ojciec i przyjaciel - to także ma wpływ na role - nie jest zasranym celebrytą - ma w kieszeni coś więcej niż pierwsze strony okładek i długą listę kochanek:)

Baronek7

ototototo! ;) Zgadzam się w zupełności! A uśmiech to jego wizytówka....Doskonały!:D

oska96

to jest prawdopodobnie NAJLEPSZY AKTOR - bez potrzeby udowadniania tego nagrodami - świadczą o nim jego różnorodne role i uwielbienie fanów - nie tego jaki z niego celebryta i amant - nie - po prostu ta wspaniała osobowość i te twórcze role, intrygujące kreacje - nie jest wybitnie piękny - dość,że nie istnieją ideały formalne - każdy z nas ma swój własny - dla mnie jest wspaniały a dodatkowo pokrywa się to z moim upodobaniem do Szkocji która jest jego ojczyzną:)

KAŻDA JEGO ROLA JEST AMBITNA I NIEZWYKLE CIEKAWA - takich aktorów jest mało, za podobnego uważałam Ledgera - ale nie ma go już:(

Baronek7

Doskonale powiedziane. Uważam dokładnie tak samo.

szafamorderca

Próbuję sobie wyobrazić Ewana w filmie "Ludzie honoru" w miejsce Jacka Nicholsona i widzę katastrofę. Ewan i charyzma, serio?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones