Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 929 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

do tej pory byłam pewna, że aktor, który gra w I części gwiezdnych wojen, nie jest tym
samym, co gra w II i III. a tu psikus. podobnie mam z Anakinem w II i III części.

użytkownik usunięty
iza0xd

heh też tam miałem Obiego nie poznałem w drugiej części:

postarzeli go :) i ta bródka!

użytkownik usunięty
iza0xd

No fakt w końcu część druga jest po 10 latach

Jednak przystojniej wygląda jako młody OBI :) w wersji "starej" wygląda co najmniej śmiesznie :)

użytkownik usunięty
iza0xd

No nie wiem jestem facetem trudno mi ocenić, moim zdaniem najlepiej wyglądał w III. W I miał krótkie włosy i bez brody, w II miał bujne włosy z brodą, a w III tak pół na pół.

Ciężko jest porównywać jego wygląd z I a z II i II części. W I wyglądał zupełnie inaczej. Młody, bez żadnego zarostu, bez buszu na głowie- najlepszy :) faktycznie, w III części wyglądał.. spokojniej niż w II :d

użytkownik usunięty
iza0xd

kilka dni temu zrobiłem video, sporo w nim jest Obi Wana, więc check it out! http://www.youtube.com/watch?v=4plj9_yr_U8&list=UU1i3zowCgwEk2h9DRpUBaNw&index=1 &feature=plcp

niezły :) szkoda, że nie wrzuciłeś mojego idola ze star warsów, R2D2 :) razem z C3PO rządzą :P zwłaszcza w częściach IV-VI.

użytkownik usunięty
iza0xd

Właśnie najlepiej wyglądał z długimi włosami i z brodą.

to już zależy od gustu : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones