Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 625 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Ideał ideał ideał! Niebieskie oczy, blondyn, szczery uśmiech i do tego... ah... rozpłynęłam się ;-)

Dreamerin

Witaj w Bractwie Fanatycznych, Rozpływających się Fanek Ewana McGregora! :D

Dreamerin

Też go uwielbiam! Jest genialny rzecz jasna!!!

Ola_2

Hmm Ewan jest najcudowniejszą osobą na calutkim świecie :) a jego śpiew ... W moulin rouge .. przy nim odlatuje ...

Dreamerin

Ewan- jedna z moich wersji męskiego ideału ^_^
On ma coś magicznego w oczach ( i nie tylko )

Dreamerin

Ooooo taaak! (nie mylić z... ;PP) Ewan jest prześwietny i bynajmniej nie chodzi mi o jego iście szkocką urodę, ale o Talent ;-) Toż to ich skarb narodowy! Każdy jego film oglądam z uśmiechem na twarzy ;-) (heh, efekt "ewanoholizmu" ;P) A o "Moulin Rouge!" już nawet nie wspominam... ;-) (nie to, żebym widziała tylko ten film z jego udziałem :-)
Mogę zapisać się do Bractwa?? Tylko nie posądzajcie mnie o powierzchowność ;-)

Aislin

ja też chce...jak na niego patrze to czuje że coś mi się w brzuchu topi :D poza tym uwielbiam jego mimikę i akcent wrrrrrrr...:D świetny aktor :D

Acalia

Ewan......mmmm:) kocham go za Moulin Rouge, Trainspotting, Płytki grób...i nie wiem co jeszcze:)
No i brzydki nie jest. No i ma boski głos, czy mówi, czy piewa:)
No.

Dreamerin

Wszystko co go dotyczy jest świetne...Ale wystarczy, że się uśmiechnie, w tym jego charakterystyczny sposób, to....ahhh nogi w watę się zamieniają :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones