Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 895 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

To niesamowity aktor!!!!

użytkownik usunięty

Uwielbiam go i podziwiam. Uwazam ze ma niesamowity, zadko spotykany talent.

tak.. stanowczo tak..
I ten akcent, dziewczyno, ten akcent!!!..........

gw1azdeczka

wolisz w kilcie czy bez?:)
...zmysłowy akcent, anielski głos, cudne oczęta, zgrabne... to co trzeba:)... piiękne ząbki, powalający uśmiech i.... łydki, Monisia, te łydki... a w dodatku lubi dzieci - czego można chcieć więcej? (chyba tylko wakacji w Szkocji;-)

Angie_3

pytanie retoryczne! :)
Żeby był.. dobrym aktorem? :P W powodzi zalet Ewana zapomniałaś o tym drobnym szczególe :) Ma talent, to oczywiste, dziwne tylko, że nie przekłada się to na jakieś nagrody. Ma czekać do osiemdziesiątki, żeby dostać Oscara za całokształt?!

Dobra, dobra, uniosłam się. Jest młody. Do osiemdziesiątki mu daleko :D Jeszcze zdąży. Niech tylko nakręci coś nowego, powalającego na kolana.. jakby projekt "Borgia" wypalił, byłabym wniebowzięta!

gw1azdeczka

znaczy... bez?:)
...ależ ależ ależ.... ja o talencie nawet nie wspominałam, bo myślałam że to oczywiste!!!! (przynajmniej dla nas, a dla wszystkich innych POWINNO!:) Skupiłam się raczej na aspektach... cielesnych?:)
A tak poważnie (czyżby do tej pory było inaczej?:) to nie lubię się powtarzać, ale Oscar powinien mu przypaśc był już za Moulin Rouge! (że nawet nominacji nie dostał - do dzisiaj się nad tym ubolewam). Ale powiedzmy sobie szczerze - to nagrody głównie AMRYKAŃSKIE, powiedz sama, czy nie uważasz, że nieszczególnie doceniają tam europejskie kino... Tam głównie skupiają sięna 'swoim'. Ale mnie też w głowie się nie mieści, dlaczgo. NO DLACZEGO!!!!!!!
Poza tym przecież gra dla własnej przyjemności i fanów, a u mnie już zdobył najwyższą nagrodę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones