Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 625 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Wcześniej ktoś założył już podobny temat, pisząc o tym że przez jego wzrost nie zatrudnili go jako Jamesa Bonda. Ale ja założyłem go nie tylko po to, chodzi też o to że jago wzrost tak jak wzrost Arnolda Schwarzeneggera, na angielskich stronach równierz wielokrotnie był kwestionowany przez wielu ludzi. Tu piszą że ma 179, gdzie indziej że 178 lub 177 a że nawet tylko 170. Jego wzrost był kwestionowany głównie dlatego że koło Liama Neesona (193) w mrocznym widmie wyglądał na bardzo małego, jednak są w internecie zdjęcia na jakiś tam uroczystościach, na których aż tak mały koło niego nie jest. W ataku klonów i zemście sithów było natomiast inaczej, gdy stał koło Temuery Morrisona, którego wzrost jest podawany jako 170 - 173 to między nimi naprawdę było widać dużą różnicę, Temuera był Ewanowi chyba do nosa. O co chodzi, u niego tak jak z Arnoldem, czasem wygląda jakby naprawdę miał tyle ile mówi że ma, czasem wygląda na więcej a czasem na mniej. Moim zdaniem to jest po prostu dziwne... Dla mnie i Arnold i Ewan mogą mieć choćby tylko metr ale i tak będą dobrymi aktorami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones