Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 929 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

to on powinien dostac nominacje do oscara

sobol1237

No właśnie, czemu nie dostał..

sobol1237

lubię go, owszem.
ale nominacje do Oscara ? w tym roku ? za co ?

fragola23

Również jestem tym faktem głęboko zawiedziony skoro Watts dostała nominacje za Niemożliwe to dlaczego Ewan nie miałby również jej dostać skoro zagrał w nim również przejmująco bezbłędnie. Ale zauważyłem że Ewan jest pomijany , nie doceniony .Mam tu na myśli Moulin Rouge zagrał fenomenalnie -między innymi za tą role go kocham- jednakże to Nicole Kidman dostała Złotego Globa oczywiście zasłużonego , Ewan nie , to Nicole była nominowana do oscara Ewan nie , to wysoce niesprawiedliwe ja wiem że aktorzy nie grają dla nagród ale dlaczego ktoś ma byc pomijany w tym skoro już coś takiego jest organizowane , moim zdanie m Ewan zagrał w Moulin równie świetnie spektakularnie jak Nicole -która również jest moją ukochaną aktorką- więc dlaczego jest tak pomijany !!To tylko jeden przykład, jest ich więcej tego jak niesprawiedliwe są komisje przyznające nagrody. Dlatego z całą stanowczością uważam że Ewan McGregor powinien zdobyć a przedtem nominację do tej najwyższej nagrody. Jednak dla mniej Ewan jest najlepszym największym aktorem wszech czasów każdy film z jego nazwiskiem w obsadzie gwarantuje coś niezapomnianego, cudownego.

użytkownik usunięty
lionel

Zgadzam się, Ewan jest zbyt długo pomijany. Za Niemożliwe powinien dostać nominacje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones