Facundo Arana

Jorge Facundo Arana Tagle Von Berbard

8,2
914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Facundo Arana

dla mnie i dla całej polski on pozostanie Ivem ze Zbuntowanego anioła.

kinomanka_13

A dla mnie jest Gastonem z Kiedy się uśmiechasz i mimo ze bylam kiedys wielka fanka Zbuntowanego, to jak teraz ogladam powtorke to widze w Nim neurotycznego Gastona :)

lotte_fw

nie oglądałam kiedy się uśmiechasz jak będzie kiedyś w telewizji to może obejrzę. Bardzo bym chciała żeby kolejny raz zagrał z Natalią Oreiro bo to super duet.

kinomanka_13

Kiedy się usmiechasz juz bylo w telewizji :) Jest do obejrzenia na stronie noveli.pl. W jednym odcinku grala Natalia Oreiro :)

lotte_fw

aha dzięki, to niech to filmweb doda że Oreiro zagrała w kiedy się uśmiechasz.

lotte_fw

xD Mam podobnie, świetne było zreszta Cuando me sonreis;)

wjewjurka87

To prawda, jedna z lepszych telenowel. I na wielki plus jest to, ze ma tylko 100 odcinków i wszystko dzieje się dość szybko :)

lotte_fw

Ma 78 odcinków;) A akcja rzeczywiście wolna nie była, obsada prawie w całości świetna, fabuła rewelacyjna, może czasem było nudnawo, ale ogólnie ok. Pozdrawiam:)

A oglądałaś 099 central? , bo jeśli nie to Ci polecam, gatunkowo nie komedia ale świetny.

wjewjurka87

Ma równo 100 odcinków. :) Na filmwebie jest błąd ;)

Nie, nie widziałam. Dzięki :)

lotte_fw

Wszystko jasne, w oryginale ma 78 odcinków, w polskiej tv zrobili 100, podobnie jak z "Amanda O" gdzie każdy odcinek trwa ok. 7 minut a w tv Zone Romantica puszczali w jednej godzinie po 5 odcinków jeśli dobrze pamiętam, żeby im się w ramówce zmieściło.

wjewjurka87

Zapewne tak, pomyslałam o tym dopiero jak dodałam post, pewnie w oryginale odcinki trwały godzinę, a w polskiej tv trwały około 40 minut :) Co do Amandy, to wiecej odcinków było sklejonych, bo wyszło chyba 19 odcinków telewizyjnych, a internetowych było 120. Choc swoją drogą, miałam wrazenie, ze nie wszystko z wersji internetowej było w telewizyjnej, bo najpierw oglądałam internetową, a później telewizyjną i miałam wrażenie, ze "czegoś brakuje". :)

lotte_fw

Ja nie oglądałam jeszcze wersji internetowej Amandy ale kiedy sobie puszcze to przekonam się czy jest tak jak mówisz :) póki co oglądam sobie Soy Gitano i całkiem ciekawa sprawa z tym serialem muszę przyznać, odjechało nam się od tematu ale to nic, pozdrawiam i do następnego... skomentowania;)

kinomanka_13

popieram;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones