Fay Wray

Vina Fay Wray

7,5
311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fay Wray

Ale wszystkie porcelanowe lalki z lat 50-60 tych miały jej twarz.Jak dla mnie Fay Wray to ideał kobiecej urody.

djinn

Jak na dzisiejsze standardy to jest raczej brzydka i wcale nie mam na myśli tego, że jest naturalna. Taką twarz dzisiaj nazwanoby co najwyżej przeciętną.

boolion

Może kwestia gustu ale ja wolę taki typ urody niż reprezentowany przez wiele dzisiejszych kobiet. Moim zdaniem piękna , no i uwielbiam blondynki :) Naomi Watts fajnie odtworzyła jej typ urody na dzisiejsze standardy , na pewno lepiej niż aktorka z wersji z 1976 gdzie sam film był przeciętny.

Lampson_fw

Mnie nie zachwycają te stare kanony urody. Kiedyś nie liczyły się proporcje twarzy, tylko cera, włosy itd. Dzisiaj bierze się pod uwagę więcej kryteriów. Fay Wray ma po prostu brzydki owal twarzy, dzisiaj mogłaby być klasową brzydulą.

boolion

Zwyczajne miała okrągły owal twarzy ale żeby zaraz brzydula? hmmm - A cera uważam ma znaczenie :)

Lampson_fw

Oryginału nie oglądałem ale akurat wersje z 1976 mam akurat w ulubionych, dla mnie bardzo dobry przykład kina przygodowego - Mnie wciągnął.

djinn

Ideał kobiecej urody z zezem ? hmm...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones