Faysal AhmedI

7,6
958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Faysal Ahmed

Trafiłam na profil tego aktora bo byłam wręcz porażona tym, jak świetnie zagrał postać psychopatycznego, zagubionego w swej nienawiści i agresji somalijskiego pirata w filmie ,,Kapitan Phillips" - a tu szok! Ocena 5,9... Czym spowodowana? Tym, że kiepsko zagrał rolę, czy też może tym, że był złym bohaterem? Ta sama historia co w przypadku odtwórcy roli Joffrey'a Baratheona z ,,Gry o Tron" - zagrał rolę tak dobrze, że ludzie naprawdę go znienawidzili.

To przykre, że niektórzy nie potrafią rozróżnić fikcji od rzeczywistości dlatego apel do wszystkich tych, którzy weszli tu tylko po to, żeby wystawić temu aktorowi ocenę 1 bo zagrał złego człowieka ;) Pozdrawiam

kucyyyk

ja uważam że zagrał znakomicie. ogólnie piraci za bardzo się cackali z załogą. chociaż pewnie chodziło o to że jak zabiją amerykańca to im już nie odpuszczą. osobiście liczyłem na liczny trup zaścielający pokłady statku. akcja ze zdobywaniem statku przednia, idealnie wpasowana muzyczka z akcją. najlepszy moment filmu. liczący się aktorzy to właściwie tylko hans i czterej(no trzej) somalijczycy. dlatego tym bardziej należą się oklaski - nie dla hansa bo on stary wyjadacz parkietów i zagrał na swój poziom, ale dla debiutantów - bo jako kompletni nowicjusze w fachu mogli po prostu spieprzyć film, ale nie, poradzili sobie nie gorzej od hansa.
chociaż możliwe że jest trochę prawdy w tym że zagrali samych siebie

kucyyyk

Tym, że jest czarny i zagrał złego jak mniemam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones