Fernandel

Fernand Joseph Désiré Contandin

8,4
503 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fernandel

Szukam filmu z Fernandelem, w którym bohater chciał zostać spikerem telewizyjnym. Wciąż go odrzucali ze względu na kiepskie warunki, on się jednak nie poddawał. Tyle wiem, ale może ktoś to widział i umiałby podać tytuł.

Odarpi

Ja też szukam tego filmu. Niestety nie znalazłem w oficjalnej filmotece.
Widziałem go bardzo dawno w naszej telewizji. Przypuszczam, że był to film nakręcony jako produkcja telewizyjna we współpracy z RAI. Niestety do filmu nie doszedłem. Może komuś innemu się uda.

Odarpi

odrzucali go nie za kiepskie warunki, byl najlepszy nie mogli sie do niczego przyczepic tylko razil ich jego konski usmiech z duzymi zebami ale kilku probowalo mu to wytlumaczyc w delikatny sposob i nikomu sie nie udawalo bo nie chcieli go bezposrednio urazic. Pamietam ze to chyba byla nowela albo napewno krotki film i ze na koncu jakis szef tez nie dal rady bo mu bylo glupio i F zostal przyjety. Szukam tego filmu od dawna a ogladslem w pocz lat 70tych w tvp jak byla jego seria komedii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones