Gérard Depardieu

Gérard Xavier Marcel Depardieu

8,0
17 784 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gérard Depardieu

Ikona francuskiego kina.

ronjeremy7

Kolejne jaja,514 miejsce :(

użytkownik usunięty
ronjeremy7

raczej rosyjskiego odkąd wchodzi w d.... ruskim i Putinowi stracił swój szacunek

Na jego miejscu też był spier.... z Francji,gdybym musiał płacić 75% podatku.

użytkownik usunięty
ronjeremy7

ale on biedny nie jest, od nas nie spier.... a jest drożej niż w niektórych krajach unii europejskiej

użytkownik usunięty
ronjeremy7

więc z Polski też uciekniesz???

W Polsce nie ma takich stawek podatkowych,żebym musiał spieprzać :)

użytkownik usunięty
ronjeremy7

ale jest bardzo drogo i my musimy z tym żyć?

Nic na to nie poradzisz,ani ja,ani nikt inny,live is brutal :(

użytkownik usunięty
ronjeremy7

nie no pewnie teraz cały świat dzięki niemu w końcu uwierzy, że Rosja to kraj "demokratyczny"

Szczerze mówiąc,mało mnie to obchodzi,cieszmy mnie że u nas jest demokracja i wolność słowa.

użytkownik usunięty
ronjeremy7

he he z tą naszą demokracją też bywa różnie, zaczynam u nas widzieć więcej podobieństwa do wschodu niż zachodu niestety a o wolności słowa to już nawet nie zamierzam pisać

A jak nazwiesz dostęp do internetu i możliwość, co ci tylko przyjdzie do głowy,napisać ?

użytkownik usunięty
ronjeremy7

no niejeden taki napisał i trafił za kratki

Mieli pecha.

użytkownik usunięty
ronjeremy7

zapewne:)

On jest biedny,nie ucieknie

Kilkanaście milionów uciekło. Do Anglii, Holandii i innych państw. Oni też stracili twój szacunek?

użytkownik usunięty

znaczy się stracił mój szacunek mała poprawka

Jestem przekonana że pan Depardieu ma Twój szacunek głęboko w d...

użytkownik usunięty
xolina

zapewne Putina nie:) jeżeli ma w d... szacunek fanów to świadczy tylko o nim jako aktorze więc jeżeli on sam to napiszę, to dobrze ale ty naprawdę swoją "kulturą" nic nie wniosłaś

Mówisz o kulturze, a w Twoich wypowiedziach roi się od wulgaryzmów. Powiedziałam prawdę, z Tobą natomiast zgadzam się co do pierwszej części Twojego zdania. Mnie też by zależało na szacunku Putina. Założę się ze nic o nim nie wiesz, poza tym co stronnicze media przekazują co jakiś czas do wiadomości publicznej. Z resztą, nawet nie ma sensu z Tobą prowadzić jakiejkolwiek konwersacji, bo z tego co widzę to jesteś typem osoby, której prawda jest jedyna i właściwa, a bardzo się mylisz.

użytkownik usunięty
xolina

co do wulgaryzmów to chyba o sobie piszesz, przeczytaj posty i powiedz gdzie tutaj użyłam wulgaryzmów?

To że jesteś blondynką to już wiemy, ale czy Ty jesteś aż tak głupia, czy tylko udajesz ?

użytkownik usunięty
xolina

no i widzisz kto tu jest wulgarny??

pokaż mi wulgaryzm w mojej wypowiedzi ?

użytkownik usunięty
xolina

a ty pokaż mi w mojej:) ja nie kwestionuje twojej inteligencji w tym temacie:)

"ale on biedny nie jest, od nas nie spier.... a(...)"

użytkownik usunięty
xolina

muszę mieć Ciebie w swoich znajomych bo żyć bez siebie nie możemy:) a tak na poważnie to masz dobry gust co do filmów

Dzięki ;)

Myślę, że Gerard powinien osobiście przyjechać do Polski, przeprosić cię i na kolanach błagać o twój szacunek. Oby dotarły do niego posty mysi i dzięki nim opamiętał się w porę.

użytkownik usunięty
lew890

nie wiesz o czym piszesz, nie podoba mi się ta szopka w której uczestniczy, tym bardziej, że dla niego Rosja to demokratyczny kraj, jeszcze trochę i cały świat mu uwierzy nawet ty

Rosjanie Putinowi naprawdę bardzo wiele zawdzięczają. Nie wiesz we wszystko co mówi Europa i jego przeciwnicy, a jego główni przeciwnicy to rosyjscy żydzi, gangsterzy, którym nie zależy na społeczeństwu i państwie, tylko na tym aby znów nie musieli płacić podatków, oni i ich kolesie tj. Chodorkowski złodziej i reszta swołoczy. Oni nienawidzą Putina za to że każe płacić podatki, a jak nie płacą to idą do więzienia. I za to go chcą zniszczyć. Oni chcą żeby było jak za Jelcyna pijaka, żeby mogli się bogacić na okradaniu państwa.

xolina

Proponuję poczytać o sukcesach gospodarczych Putina. Założę się że nikt tyle nie zrobił dla Rosji co on.

użytkownik usunięty
xolina

proszę Cię a ile swoich obywateli wymordował??? tego nie czytałaś??? może zapoznaj się ty z historią i trochę poczytaj

A Ty ile czytałaś ? Tylko powtarzasz zasłyszane, modne ostatnio plotki o WW. Właśnie... Pewnie nawet z biegu, bez spoglądania w Wikipedię nie potrafisz wypowiedzieć jego pełnego imienia... No i na koniec powiedz nam ile rzekomo zamordował, znasz jakieś fakty ? czy tylko mity rozpowiadane przez jego przeciwników ? Widać że nic a nic nie interesowałaś się tematem który poruszasz, a to faux pas z Twojej strony. Zapamiętaj że nie należy poruszać tematów na które nie ma się pojęcia, bo tylko się kompromitujesz i obnażasz swoje braki.

Mysia , zjedz snickersa , bo zaczynasz gwiazdorzyć.

stracił SWÓJ szacunek? Ciekawa sprawa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones