Gareth David-Lloyd

Gareth Lloyd

6,5
116 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gareth David-Lloyd

Na filmwebie pisze, że grał w Doktorze w 2005, wypadałoby, że nie o czwartą serię chodzi. Pomyłka czy rzeczywiście jest tam jeszcze gdzieś???

LiannaMadej

byla taka scena jak cos sie dzialo (nie pamietam dokladnie ale generalni ekataklizm) i Torchwood dostalo telefon czy jakies zakłocenia, jakas kobieta(nie wiem kto, chyba Gwen ale nie ogladalam wtedy TW więc trudno mi stwoerdzic) woła Jacka i mówi z namaszczeniem w glosie "It's the Doctor" to moze on tam stał gdzies obok :)

m_gnomik

Ale chodzi o zakończenie czwartej serii czy gdzieś tam indziej?

LiannaMadej

hm.. nie mam pojęcia ;p ale pewnie tak :) chyba wtedy jak wszyscy mieli zadzwonic w jednym momencie, żeby stworzyc mocny sygnal, żeby wezwać Doktora :)

LiannaMadej

hmm ma nawet większą role niż przewidywałam: na początku 13 odcinka (journey's end) jest taka scena "exterminate Torchwood" i on tam strzela razem z z Gwen, więc pewnie w 12 odcinku jest więcej :D

m_gnomik

A to właśnie o tym wiem, myślałam, że może gdzieś jeszcze...

LiannaMadej

Ogólnie w Torchwood była mowa, że Ianto pracował w Torchwood 1, czyli tam gdzie "wessało" Rose, więc może gdzieś się tam przewija, tak jak Martha... Ale ręki sobie uciąć nie dam :)

LiannaMadej

Był krótko, kiedy ktoś 'porwał' Ziemię i Doctor połączył się z Sarą Jane, Marthą, Torchwood itd. Nie pamiętam, który to sezon, ale towarzyszką Doctora wtedy była Donna ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones