Garrett Hedlund

Garrett John Hedlund

7,4
8 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Garrett Hedlund

Jakoś w "Eragionie" i "Troji" nie powalał, ale jest naprawdę niezły jak iwdzę:-)

Metropholis

mi się w Eragonie bardzo podobał, aż żal, że tak mało scen z nim było :P ale generalnie, przyznaję, jest niezły:D widziałam go ostatnio w Tronie i w sumie ze względu na niego oglądałam.. teraz czekam na On the road :D

Metropholis

Widziałam z nim wszystkie filmy oprócz "W drodze", a zakochałam się w nim po obejrzeniu "Eragona". Murtagh był wspaniały! Umiera świetnie, aż chce się płakać, teraz wygląda jeszcze lepiej, a filmy, w których gra są jeszcze lepsze ;) Oglądanie Garretta to sama przyjemność :D

Metropholis

W "Eragonie" był właśnie bardzo gorący :P

Metropholis

Własnie ogladam "Tron' i pierwsze ujęcie, jak zdjął kask, wbiło mnie w fotel. Dawno nie zatkał mnie tak widok faceta:) tzn w tym szczegolnym ujęciu wyszedl nieziemsko, az musialam to skomentowac hehehe

dzikudzina

Mnie sie bardziej podoba w takiej "menelowatej" wersji jak np. w "W drodze" :-) Tak, facet ma urode, nie ma co ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones