Garrett Hedlund

Garrett John Hedlund

7,4
8 577 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Garrett Hedlund

Widziałam go tylko w filmach Troya, Czterej Bracia i Eragon. W Troi jakoś nie zwróciłam na niego uwagi, ale w filmie Czterej Bracia mnie zauroczył. I od tego czasu po prostu szał! Ale w Eragonie? to jest po prostu bajka!!!! Jak dla mnie wielki talent i czekam na więcej filmów z jego udziałem- oczywiście wszystkie z nim w roli głównej!!!! :-D

balex

Zgadzam się z Tobą w 100%. To jedyny aktor w którym rzeczywiście mogłabym się zakochać.. Jest przystojny (mało powiedziane), ma dobry gust jeśli chodzi o filmy, świetnie gra, nie jest typem zadufanego w sobie aktora który dba tylko o swoją sławę. Aż żałuję że nie mogę go poznać.. ;)

katka_03

Dlaczego nie możesz go poznać?? xDDD Właśnie że możesz :P:P:P Poprostu pokieruj właściwie swoim życiem, załap się do jakiejś pracy w Ameryce (np. zostań aktorką;) i pomagaj szczęściu XDDDD a tak na serio, bardzo fajny aktor. Lubie go :):):) pzdr XD

varnienn

szkoda że nie nie jest brytyjczykiem, w Unii Europejskiej byłoby łatwiej..

balex

taaa... super... /^\/^\
\ /
\ /
\/

balex

Zgadzam się z wami dziewczyny xD Garrett jest super! Polecam jeszcze 'twardą sztukę' a jeżeli chodzi o Eragona, to rzeczywiście świetnie zagrał, podobnie jak w "czterech braciach" scena jego śmierci była super, jezeli chodzi o aktorstwo oczywiście, bo jeżeli idzie o śmierć Jack'a to tragiczna ;( Płakałam... Tak samo kiedy w "Troi" Hektor zabił Partaclus'a. Nie ma co, chłopak ma talent do odgrywania umierających ról.

Daykerie

O tak, ma talent. Niesamowicie zagrał też w "Światła stadionów". Polecam film jego fankom, bo sceny z nim są niesamowite, a szczególnie gdy wraz z dziewczyną wracają do... ale to już same zobaczcie xD

Lya

słodziak ;) a jesli chodzi o filmy to mi najbardziej podobał sie w four brothers

balex

Też się przyłączę do klubu jego wielbicielek :)
Baaaaaaaaaaaardzo mi się podoba. Przystojniacha, świetnie gra i do tego jego głos - ciarki mnie przechodzą.

resentyment

No cóż...nie będę kryć...dla mnie Garrecik to po prostu bóg grecki w ludzkiej skórze i nikt mi tego nie przebije!
Ten idealnie prosty nos, te zęby i spojrzenie tych niebieskich oczu za które jestem gotowa zabić!
Ja go po raz pierwszy widziałam w Eragonie i od razu mnie zauroczył...potem zdałam sobie sprawę, że gra w Troi choc film widziałam wcześniej wiele razy, ale go nie zauważyłam.
Co do Czterech Braci to już w ogóle padłam na kolana...normalnie piękno! Twardej sztuki nie mogę przełknąć ze względu na Lindsey, nie cierpię tej aktorki i gdy ona tylko się pojawia w towarzystwie Garrecika wyłączam ten film. Światła stadionów obejrzałam stosunkowo niedawno, bo nie mogłam tego znaleźć...tak samo jak Wyrok śmierci...ale oba filmy bardzo mi sie podobały.
A tak wracając da tego co mówiła Lay, apropo sceny z dziewczyną w ŚS to myślałam, że mnie szczyści jak to zobaczyłam.
A Tron? No proszę pań drogich moich, to jest po prostu geniusz tyle wam powiem. Jak to moja kumpela powiedziała, która była ze mną na premierze..."Zaśliniłam cały fotel" xD

resentyment

Dziewczyny, ja też się do was dołączam:D to jedyny aktor, który mi się aż tak podoba... a do tego trzeba przyzna, że jest bardzo zdolny, na pewno czeka go wspaniała kariera. I ten jego głos - słuchałyście piosenki którą śpiewa w Country Strong - Chances are? Nie muszę chyba mówić że słucham jej nonstop na ipodzie:P Ma całkiem niezły głos, w dodatku taki niski..

sylga

Powiem ci, że mam jak na razie wszystkie piosenki z Country Strong...tan głos jest po prostu...ach...no brak słów.
A jak w "Czterech Braciach" mówi "Leave me alone, men..." to już w ogóle mnie nie ma.

roxy05

achhh kocham ten moment!;D gdzie są faceci z takim głosem, pytam się gdzie?:P w "Czterech Braciach" baaardzo fajnie wyglądał, ale w sumie w "Tronie" też całkiem, całkiem. Zmężniał po prostu. Ale nadal jest ideałem:) Mam nadzieję, że będą grać Country Strong w Polsce, bo w kinie zawsze lepiej obejrzeć niż w domu. No i jestem ciekawa jak zagra "W drodze". Szkoda tylko że Kristen tam gra (bez urazy dla jej fanek, jeśli w ogóle tutaj jakieś są):P
A w ogóle to muszę obejrzeć jeszcze raz Eragona, bo nie pamiętam za bardzo tego filmu i roli Garretta. Pamiętam tylko że film nie był zbyt dobry.
A jak niedawno oglądałam Troję, to stwierdziłam że Brad Pitt blednie przy Garretcie:) On ma po prostu to coś.
Czy któraś z was oglądała "Death Sentence" z Garrett'em? Polecacie ten film? Chociaż i tak pewnie obejrzę ze względu na niego:)

sylga

Jeśli chodzi o jego głos to w Tronie tez ma boski...oj on to jest cały boski i tyle xD
Ja fanką Kirsten nie jestem, ale od razu mogę powiedzieć, że ona przy Garreciku po prostu zniknie, nie będzie jej widać!
O tak powiem ci, ze film Death Sentence jest na prawdę mocny...może nie ciężki do oglądania ale ciekawy. No i Garrett zmienia się w nim z potulnego chłopaczka w prawdziwego skurczybyka.

balex

W dodatku jest wszechstronnie uzdolniony. Gdyby chciał mógłby być piosenkarzem (Country Strong) lub modelem (dobrze pozuje i jest wysoki). Ja tam lubię i Kirsten Dunst i Kristen Stewart więc czekam na najnowszy film.

angelina66

Z tego co mi wiadomo to on był4 modelem w przeszłości...nawet zdjęcia mam jego z czasów modelingu :D

roxy05

Utalentowany? Wszechstronnie uzdolniony? Bóg grecki...? No tak, widzę że damska część widzów ma tzw. 'kisiel w majtkach'- prymitywny komentarz na prymitywne wypowiedzi znawców kinematografii. Taa, piękny i przystojny - może sobie podać rękę z kolejnym wielkim talentem dzisiejszych czasów- Pattisonem, ot choćby, a przykłądów podawać tu w nieskończoność. Ni krzty gry aktorskiej, na której można by oprzeć konstruktywną opinię. Oglądając Tron z wielkiej klasy aktorem jakim jest niezaprzeczalnie Jeff Bridges, zastanawiałam się cały czas skąd reżyser wytrzasnął owego Boga Greckiego, no ale już mnie koleżanki oświeciły, Eragon- faktycznie mistrzostwo w świecie filmu. Kochane moje koleżanki, rozumiem że gdy oglądacie film wypatrujecie jedynie 'przystojniaczków', -wyciągam tak odważne wnioski gdyż nie widzę tu choćby pół zdania na temat całego filmu, o którym w zasadzie można długo mówić... ale "do zakochania?" na litość boga nieistniejącego, toż to prymityw na poziomie gimnazjum...? Choć i w tym okresie rozwoju dzieci miewają poważniejsze poglądy i ciut więcej do powiedzenia...No, cóż dziś karierę robi się ciałem, a nie talentem. Ale jaka publiczność, taki spektakl. Wiecie co dziewczyny? Mi jest wstyd za was, bo facetom trzeba przyznać jedno- wypatrują na ekranie ślicznotki z dużym biustem, ALE! Widzowie płci męskiej,oprócz swego seksualnego skażenia posiadają jeszcze cechę, dzięki której często potrafią wyrazić jakąś w miarę wartą uwagi opinię na temat tego, co akurat obejrzeli...
Ale czego od was oczekiwać drogie dziewczęta, gdy stawiacie na równi Eurotrip- debilną komedyjkę wraz z tak dobrą produkcją jaką są Piraci z Karaibów...

page44

Przecież to tylko zabawa :) Spokojnie. Nie można stwierdzić, że jakiś aktor się nam podoba? To świadczy, że jesteśmy kompletnymi głuptakami i prymitywami? I tylko ładne buzie nam w głowie?
Cytuję: "Mi jest wstyd za was, bo facetom trzeba przyznać jedno- wypatrują na ekranie ślicznotki z dużym biustem, ALE! Widzowie płci męskiej,oprócz swego seksualnego skażenia posiadają jeszcze cechę, dzięki której często potrafią wyrazić jakąś w miarę wartą uwagi opinię na temat tego, co akurat obejrzeli..." - wybacz, ale kompletny bezsens.

resentyment

kompletny bezsens?...no nie wiem jak dla mnie to zdanie ma wiele sensu,jak najbardziej,a jeżeli z racji nagromadzenia wielu słów i offtopików(choćby na temat męskiej natury)zgubiłaś sie po drodze to szkoda:)mam nadzieje ze to zdanie jest czytelne i sensowne:)pozdrawiam

balex

Oj tam oj tam czytam te komentarze można wywnioskować że wszystkie go uwielbiamy ;P
A tak wg to faktycznie szkoda że nie jest z Europy huuuu Trudno :0

wiki11

Ale ma szwedzkie korzenie :-) A to już coś :-)

balex

Mnie uwiódł w Country Strong:) nie mogę przestać słuchać jego piosenek ze ścieżki dźwiękowej...fantastyczny głos!

magda23_fw

o tak ma to cos...ale mogliby zmienic glowne zdjecie na filmwebie

balex

fajnie gra i jest baaaaaardzo pociągający. ''W drodze'' - genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones