Gary CooperI

Frank James Cooper

8,5
5 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Cooper

w 'Skrzydłach' dziwnie przypominał mi Leonardo di Caprio.

TangoAndWaltz

A żeby było dziwniej, to w takich filmach, jak 'Sierżant York' i parę innych kojarzy mi się z kolei w niektórych ujęciach z Tillem Lindemannem z Rammsteina...tam, gdzie gra tych chłopaków ciut niegrzecznych, zagniewanych, zgrzanych i zmęczonych. Nie wiem, jakim cudem zmieszało się razem w kotle czarownicy dwóch tak różnych facetów, jak DiCaprio i Lindemann, ale jakoś tak wyszło.

użytkownik usunięty
TangoAndWaltz

Mi starszy Cooper przypomina Christophera Plummera.

Tego pana akurat za dużo się nie naoglądałam, ale z fotek po sieci jestem skłonna uznać pewne podobieństwo.

użytkownik usunięty
TangoAndWaltz

Ja też nie, ale w niektórych filmach skojarzył mi się z Plummerem :P

EDIT: W sensie Plummera się nie naoglądałam, bo starszego Coopera to i owszem. Ale Kanada... brzmi ciekawie po sentymentach do Cohena i Leclerca.

użytkownik usunięty
TangoAndWaltz

Wiem, że chodziło Ci o Plummera, nie musiałaś tego dopisywać.
Filmów z Cooperem dobrze wiem, że sporo widziałaś. Czytam tematy na Filmwebie :D

Widać... no tak. W międzyczasie Kevin Sorbo dla odmiany poszedł, który szachruje w westernach, bo robi wszystko, żeby nie wsiąść na konia, ale kapelusze kowbojskie nosi dla fasonu. Po Cooperze jednak się nie da zawiesić niedowierzania w kwestii umiejętności jazdy konnej. Ale Herkulesa bez koni Sorbo dobrze zagrał.

użytkownik usunięty
TangoAndWaltz

Może wstyd, a może nie, ale nigdy wcześniej jakoś nie słyszałem o tym aktorze. Albo słyszałem, tylko zapomniałem po prostu, że widziałem gdzieś jego nazwisko.

Raczej niższa półka, kino rodzinno-sensacyjno-rozrywkowe. Mogłeś nie słyszeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones