George A. RomeroI

George Andrew Romero

7,1
685 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby George A. Romero

Za "Kroniki żywych trupów" pan Romero powinien dostać solidnego klapsa :P. Takiego zombiakowego gniota dawno nie widziałam, a oglądam filmy o tej tematyce nader często. A fe!

zawszeinaczej

W 100% zgadzam się z tym stwierdzeniem

zawszeinaczej

Trochę racji jest w tym stwierdzeniu. Dodam jednak, że w tym filmie Romero (jak i w innych na przykład w Świcie Żywych Trupów )jest ukryte przesłanie, które dużo wyjaśnia :) Ja zrozumiałem to pokrótce tak "Nie wierzcie we wszystko, co mówią media" Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Piotrek_4

Oj George powinieneś iść dziadek na emeryturę, tak plugawić swoje dzieci zombiaki kiczowatymi kronikami i teraz zaś swą najnowszą produkcją Survival of the Dead... zamiast odejść w chwale odejdziesz z pamięcią o swych daremnych kontynuacjach. Szkoda...

Miejmy nadzieję, że jego najnowszy film nie będzie zły a wręcz przeciwnie. Ja tam w niego jeszcze wierzę. A Kroniki swoją drogą wcale nie były najgorsze (a w porównaniu do innych produkcji maja fajny smaczek) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones