George Clooney

George Timothy Clooney

7,7
38 733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby George Clooney

Przepraszam was bardzo ale co wy widzicie w tym kolesiu. Ja osobiscie wrecz go nienawidze za to puszenie sie, kaprysy i pokazywanie z siebie wielkiego macho ktorym i tak nie jest. Jakim cudem zostal okrzykniety NAJprzystojniejszym facetem na swiecie skoro chociaz Brad Pitt jest od 100 razy przystojniejszy. WIem ze zaraz fani a zwlaszcza fanki mi dopieka ale ja uwazam ze jest on aktorem bardzo marnym. W kazdym filmie gada jak znudzony zyciem anemik. Co z niego za aktor??

Fearman

Tak, i oczywiscie oskara rownierz dostal za gadanie jak znudzony anemik(-???) ?

Sean_Paul

Pewnie widziałaś jego "największe" role w ER i Ocean's twelve i myślisz że to jest wszystko an co go stac....wystarczy obejrzec więcej filmów (zaczełabym od tych mniej znanych może-a nie tylko same masówki)....móisz że marny i bla bla bla....ja też uważałam że to taki przystojniaczke któy zrobił kariere chociaz nie ma w ogóle talentu...ale obejrzałąm więcej filmów (tych mniej znanych przede wszystkim) z jego udziałem i/albo wyreżyserowanych przez niego i zmieniłam zdanie....a osobiście mi się Brad Pitt nie podoba a uważam że george po prostu wygląda na bardziej dojrzałego z wyglądu a Pitt na chłopczyka i może daltego on został okrzyknięty najprzystojniejszym mężczyzną....

Fearman

Co do urody to każdy ma inny gust i nie ma co sie z tym spierac (mimo, że mnie ososbiście GC podoba sie szalenie). Jeśli chodzi o jego aktorstwo to uważam, że ma talent widac to doskonale chociażby w Solaris. Charakter- hmm yważam, że jest zabawny i potrafi patrzec na całe Hollywood z przymróżeniem oka i to w nim tez cenię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones