Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Ja właściwie zwróciłem uwagę na niego dzięki filmom w których zagrał takich jak "Gamer" "Prawo zemsty" czy "Dorwać byłą"

Predator10

Niezły aktor, ale na prawdę powinien zmienić agenta. Kiepsko idzie mu dobór ról, marnuje się w tanich komediach romantycznych. Nic do takich nie mam, nie zrozumcie mnie źle, ale myślę, że Butlera stać na więcej... Zawsze kiedy go widzę na ekranie czuję niedosyt...

mpiechniczek

Ja też uważam że gość ma potencjał którego do końca nie potrafi wykorzystać

Predator10

Dla kobiet polecam p.S Kocham Cię, Frankie,Brzydka prawda uwżam ,że są bardzo dobre.
Dla facetów jeśli lubią batalistyczne to 300 lub Atilla

ivy71

300 oglądałem a tego drugiego jeszcze nie.

Predator10

A "Upiór w Operze"? Też fajny film, a Butler zagrał i zaśpiewał świetnie. Każdy film mogę polecić :D

Karolina230

To prawda "Upiór w operze" pierwsza klasa. Tak mi się spodobał , że w domu słucham często ścieżkę dzwiękową z filmu

Karolina230

Dzięki za rekomendację Upiora mam w zanadrzu więc wkrótce obejrzę

Predator10

"Upiór w operze" to naprawdę dobra rola Gerarda. Oczywiście krytycy zjechali go niesłusznie za śpiew.

Co do medialności Gerry'ego... coś w tym jest. Czasami mam wrażenie, że Hollywood nie ma pomysły na wysokiego, bardzo męskiego Szkota.. stąd moim zdaniem różne gatunki filmów,w których Gerard gra. Wydaje mi się, że on cały czas stara się znaleźć swoje miejsce w Hollywood.. a ono chciałoby go pewnie wiedzieć w rolach podobnych do Leonidasa. Czas pokaże. Trzymam kciuki i mocno kibicuje Gerr'yemu. :)

Polita

Leonidas to akurat mały popis w jego wykonaniu. Najlepszy według mnie do wspomniany wcześniej "Upiór...", "Dracula 2000", chociaż mało mówił (szkoda), ale pod koniec filmu pokazał pazur, na dodatek mogę polecić "Prawo Zemsty" - zagrał fenomenalnie.

Karolina230

"Prawo zemsty" jest świetne!! to prawda!:)

Predator10

Ludzie przecież ten aktor jest słaby warsztatowo, wszystkie role identyczne. Rozumiem, że niektóre kobiety sikają na jego widok, ale to nie powód, żeby pisać o nim jako o świetnym aktorze. P.S. zmiana agenta nic mu nie pomoże!

jurekmazurek

Sorry ale ja nie jestem kobietą i oceniam go przez prymat aktorstwa a nie wyglądu a jeśli uważasz że role np w "brzydkiej prawdzie" i "Prawie zemsty" są identyczne tonie warto nawet komentować twojej wypowiedzi

Predator10

Z obu filmów, które wymieniasz widziałem tylko "Prawo zemsty" i co - i nic. Miał zagrać zdesperowanego, psychopatycznego męża i ojca i jakoś mu to do końca nie wyszło. Mnie nie przeraził. Takie jest moje zdanie a Ty Predator10, nie musisz komentować mojej wypowiedzi!!

jurekmazurek

To tak samo jakbyś porównał, że w 300 i P.S I love you zagrał tak samo.
Gerard jest świetnym aktorem, bo zawsze zagra powierzoną mu rolę:
Zmarłego męża, króla Sparty, czy psychopatę-geniusza.
Zmienia swoje wcielenia pomiędzy filmami !

TheJoakim

On chyba jest w stanie zagrać każdego. Był wampirem, gangsterem, muzykiem, mężem (raz zdradził, raz towarzyszył żonie po śmierci), wspomnianym już królem Sparty, piłkarzem, amantem, policjantem. Lubię jego wygląd, ale jego gra przyprawia mnie o ciarki. Faktycznie... jego agent jest do bani :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones