Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Czy znajdzie sie ktoś kto podziela moją obsjesję na punkcie tego "zwyczajnego" aktora?

Lady_Rebel

Jak go widzę, to.....

Lady_Rebel

Gerard Butler to najlepszy aktor na swiecie :D powinno byc wiecej filmow z nim w roli glownej :D

poprze mnie ktos?:>

cookiebunny

Fenomen tego aktora przede wszystkim polega na tym, że jest normalnym facetem, prawdziwym samczyskiem. Żadne tam kombinowanie, po prostu męskość. To płeć piękna kocha najbardziej.

cookiebunny

Prawdziwy facet! Ideał:-)

cookiebunny

Podpisuję się pod większością postów:) świetny facet- pod względem urody zdecydowania mój ideał wśród aktorów- ha! w sumie to mężczyzn;P świetnie zbudowany, męski, silny, bije od niego zdecydowanie i pewność siebie, ma piękny szczery uśmiech, interesująca twarz...itd itp Uwielbiam taki typ urody wśród mężczyzn. Może już skończę bo nie będę się w stanie skupić przez resztę dnia.
Nie jest może aktorem wybitnym ale radzi sobie nieźle- mógłby jednak dopierać lepsze role.

cheerry

Zobaczcie sobie Seagala to dopiero facet.

użytkownik usunięty
Dangeris

CO!!! On ??? No chyba, że schudł. Czy dalej jest misiem???

Lepszy misio niż gołąb na dachu.

użytkownik usunięty
Dangeris

Wolę tego gołębia niż misia.

Jak to mówią: Chudy kogut to zły kogut.

użytkownik usunięty
Moderatorrr

A ja takich grubasów typu Seagal nie lubię.

A od kiedy Seagal jest grubasem ?

użytkownik usunięty
tomucho77

A co schudł ???

A kiedy przytył ?

użytkownik usunięty
tomucho77

http://shotgunkorea.files.wordpress.com/2011/06/seagal.jpg
http://rollingout.com/music/dionne-warwick-owes-2-6-million-in-back-taxes/attach ment/352611-steven-seagal/

No rzeczywiście ma lekką nadwagę ale nie jest grubasem. Facet po 60-tce ma prawo przytyć tu i tam.

użytkownik usunięty
tomucho77

Niektórzy po 60-tce wyglądają lepiej od niego, bo dbają o siebie.
Na takim tyłku jaki ma Gerard Butler to można kawę podawać :D

Zobaczymy jak Butler będzie wyglądał jak będzie miał tyle lat co Seagal ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Jak będzie o siebie dbał jak teraz, to na pewno nie będzie wyglądał jak Seagal.

Moja Droga mam nadzieję że tak będzie, ale może być tak że z Butlerem stanie się to co np. stało się Valem Kilmerem, który z powodu braku ról w dobrych filmach wpadł w depresję i utył. Wszystko jest uzależnione od tego czy młodzi w Hollywood nie wymiksują Butlera.

użytkownik usunięty
tomucho77

Pożyjemy zobaczymy.

cookiebunny

A ja natomiast... Jejku, co tu duzo mowic - nie cierpie go. Odrzuca mnie, i przepraszam jego fanow, ale... Widzialam go w kilku komediach romantycznych, do ktorych lagodnie mowiac, nie pasuje. W 300 wypadl niezle, ale moj niesmak do niego. Nawet nie wiem dokladnie skad to sie bierze. I popieram tytul: samiec z za duza iloscia testosteronu. To taki typ "Czesc, jestem Gerard i zaraz ie zaciagne do lozka, bo jestem niesamowity". Niestety.

JaneHasford

eee tam, za takie słowa do mnie to bym cały dorobek oddała :D

SztucznyMrok

Haha ;) A ja bym w twarz strzelila :p

cookiebunny

"Zwyczajnie" w każdym filmie jest nadzwyczajny.

cookiebunny

Ja!! Prawdziwy facet.. I ten cudowny sposób mówienia. Ach <3

cookiebunny

ja podzielam jak najbardziej! Sam seks w oczach ;D Nie widziałam bardziej męskiego faceta :))

użytkownik usunięty
cookiebunny

Nie uważam go za jakiś ósmy cud świata, ale to fakt, zalatuje testosteronem już z ekranu :) to nawet fajnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones