Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

To zdecydowanie aktor godny uwagi, moim zdaniem ma naprawdę duży potencjał, zarówno aktorski, jak i wokalny [a co!;)] Jako Upiór jest wspaniały. A zresztą... mnie przekonał już jako Dracula, a ostatnio [bodajże w Nowy Rok] oglądałam Attylę [niestety, nie w całości - mam strasznego pecha:(] i rola ta ewidentnie przyczyniła się do mojej pozytywnej opinii na temat tego aktora. TA gwiazda, teraz może jeszcze nie tak jasna na holywoodzkim niebie, jeszcze rozbłyśnie, zobaczycie:)

I jak tu się nie zgodzić? Podpisuje się pod tym rękoma, nogami a nawet długopisem... Aktor świetny! Najdziwniejsze jest to, że zwrócił juz moją uwagę w Attyli - a w "upiorze..." nie mogłam go rozpoznać... Zadziwiające jest to jak potrafi się zmieniać!!! W każdej roli świetny - wymarzony Upiór, Attyla i Dracula;-) Cudownie operuje głosem... a poza tym - fajny facet, co nie?;-)))

użytkownik usunięty
__9829Nutellka

Jestem jak najbardziej za Atylli niestety nie widziałam całego biję się teraz w piersi ale już kombinuje kupić go na płytach a butler w Upiorze i jego głos mnie mają pozdro

użytkownik usunięty
__9829Nutellka

Nutellka;) - fajny to jak dla mnie za mało powiedziane:D
Ehh... Nic tylko czekać cierpliwie na "Beowulfa & Grendela" [tylko weź to wytrzymaj;)] - wg mnie zapowiada się kolejna naprawdę ciekawa produkcja, nawet nie tylko ze względu na obsadę;), ale i na samą tematykę...
Można zerknąć na
http://www.beowulfandgrendel.com [www.beowulfandgrendel.c ...]
[to tak jako przedsmak...;)]

użytkownik usunięty

Hehe, tak sobie jeszcze pomyślałam, że - jeśli chodzi o przyszłe role;) - to niech lepiej znajdą się wśród nich i takie, po których fani nie będą godzinami wzdychać ze smutku i żalu, bo ich "ukochany" bohater;) albo przegrywa z "pedałkiem" albo się wiesza, albo umiera otruty...;P [pomijając wszelkie inne możliwe okropności;)]. Nie mam nic przeciwko jakiemuś filmowi z cyklu "I żył [żyli;)] długo i szczęśliwie..."
A wy drodzy fani i fanki;)?

użytkownik usunięty

Uważam, że jest świetny. Przystojny, ma wspaniały głos.
W roli Atylli nisamowity, w roli Upiora powalający.
Powinien zagrać w jeszcze jakimś dobrym musicalu...
Podobno ma być musical na ekranach kin "Jesus Christ Superstar"
z Butlerem w roli głownej i pod reżyserią Joela Schumachera.

użytkownik usunięty

Świetnie, dlaczego nie... Mi przynajmniej spółka Webber-Schumacher-Butler po "Upiorze" odpowiada całkowicie i nie mam nic przeciwko:P

Ech... co do twojej poprzedniej wypowiedzi - cóż ja lubię akurat takich bohaterów co to albo pięknie umierają, albo są niesłusznie potraktowani, albo jakieś smutne, wrażliwe "czarne" charakterki... Chociaz w sumie masz rację - powinien kiedyś żyć długo i szczęśliwie, a najlepiej ze mną u boku;p

Zgadzam się w zupełności. On jest po prostu cudowny. Aktorem jest wręcz doskonałym. Głos też ma świetny, więc moim zdaniem z powodzeniem zrobiłby karierę muzyczną:) A piękny to on jest jak... jak... jak... no młody Bóg. Po prostu on jest cudowny i nie przepuszczę żadnego filmu z nim. Bo jak przepuszczę, to nie jestem sobą.

draqla

Zgadzam sie całkowicie ja też go uwielbiam. Jest wspaniały. Przed chcwila miałam próbkę jego możliwości bo całe szczeście TVP 2 puścił Atyllę. Szkoda, że w polsce nie ma możliwości zobaczenia Dear Frankie bo z chęcią bym to obejrzała, słyszałam że to swietny film, oczywiście najwiekszym jego atrybutem jest Gerard;-)

alias_Kinia

Ja w jeden dzień obejrzałam Dear Frankie (bardzo subtelny, delikatny, o pięknej muzyce i kolorystyce, Gerard jest wyśmienity) i Atyllę (to musi być przeznaczenie hehe) i co mogę powiedzieć, jestem poważnie zaintrygowana jego osobą :) Piękne oczy, charakterystyczny głos, spory (przynajmniej jak narazie tak twierdzę, muszę obejrzeć więcej jego filmów) talent. Mmmm, czego chcieć więcej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones