Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler
hdsr32

Bredzisz

użytkownik usunięty
hdsr32

wejdź na menshealth i przeczytaj o jego treningu do roli 300 to uwieżysz

hdsr32

Czysta zazdrość :)

hdsr32

Sorry ale w wieku czterdziestu lat nie wygląda się już jak młody bóg. Teraz ma 42 lata.

pik63

i dalej wygląda ja młody bóg!

mervil

Z moich obserwacji wynika, że w wieku 42 lat można wyglądać jak młody bóg, a w wieku np 25 lat można wyglądać jak stary piernik;)

Wilczyca_9

Wnikliwe obserwacje!

mervil

Nie jest zły, a już na pewno nie pod względem talentu aktorskiego, jednakże mnie irytuje jego mimika twarzy, te dziwne półuśmieszki. Ale to już z tych rzeczy błahych.

Marelciaaa

Każdy aktor ma jekieś swoje "zagrwki". W czymś jest charakterystyczny... Uwielbiam Gerarda Butlera. I włsnie te jego "niedoskonałosci" robią na mnie największe wrażenie... Uwielbiam jego seplenienie (!), krzywe minki, niesymetryczny uśmiech... A poza tym jest bardzo dobrym aktorem...

mervil

Zgadzam sie w 100 % Gerard jest oryginalnym aktorem ktory nie robi z siebie lalusiow po jakims czasie.Jego krzywe usta,niesamowity akcent i oczywiscie jak wspomniano wyzej "seplenienie" :)) Doskonaly aktor ktory sprawdza sie w roznych rodzajach filmow.Przystojny dobrze zbudowany i wedlug mnie facet surowej urody co bardzo mi sie podoba ;]

hdsr32

puknij się

użytkownik usunięty
hdsr32

Jakby nie wyglądał (a według mnie wygląda dobrze), to liczy się, że ma talent. W tych kilku filmach, w których go widziałam bardzo mi się spodobał. Dziś obejrzałam "Dear Frankie" i tam również był dobry. A film świetny - polecam:)

hdsr32

masz racje zgadzam się na potrzeby filmu przerabiają mu klatę i udaje twardziela a w rzeczywistości dostał by pożądny w pie rdol zwykła podstarzała ciota i gra jak drewno

Mati_JCVD

jasne ty to pewnie lepiej wygladasz i napewno jestes lepszym aktorem:) ktos tu ma kompleksy:)

anikaola

Pewnie że byłbym lepszym aktorem czuje to w sobie i na pewno za taką kase jaką on dostaje to zagrał bym lepiej niż te drewno a kompleksów nie mam bo to ciota jest i czytaj ze zrozumieniem bo mu nie zazdroszcze bo nie ma czego

Mati_JCVD

Jeżeli czujesz powołanie do aktorstwa to zacznij od przedstawienia na sali gimnastycznej w swoim gimnazjum.Jeżeli zaś chodzi o czytanie ze zrozumieniem to też masz problem bo po prostu tego nie potrafisz (zalecam powtórne przeczytanie wpisu anikaola i przeanalizowanie raz jeszcze) I dobra rada pozostań przy oglądaniu 13 dzielnicy i filmów z JCVD.

agus850

Problem w tym że już dawno nie chodzę do gimnazjum raczej ty jesteś z gimnazjum więc wal się szmato . Wolę oglądać 13 dzielnicę i zajebistego Van Damma niż tego drewniaka butlera frajera o popatrz nawet się zrymowało . Jak go tak bronisz to zrób mu loda na pewno się ucieszy dzi wko

Mati_JCVD

twoja dojrzalosc mnie powala:)hahahha szczegolnie jesli chodzi o twoje zdolnosci literackie "ukryte rymy"hahhahah na 100% chodzisz do gimnazjum!!!

anikaola

co ty z tym gimnazjum tylko to potrafisz ? Ja gimnazjum ukończyłem w 2010 roku więc pier dol z tymi tekstami bo gówno wiesz gdzie chodzę do szkoły

Mati_JCVD

Ty już skończyłeś gimnazjum ? Po twoim słownictwie i wypowiedziach (bardzo twórczych) wnioskuje ,że specjalne.

agus850

nie specjalnie lecz w normalnym gimnazjum

Mati_JCVD

Hohoho, człowieku, to żeś teraz pojechał.
Butler jest świetnym aktorem i raczej nie osiągniemy tego co on.
Potrafi zagrać każdego: Upiora, wodza Hunów, Króla Sparty, czy psychopatę-geniusza.
Jeśli uważasz, że lepiej byś zagrał w jakimkolwiek filmie, niż on, to pozdrawiam, chętnie coś z tobą obejrzę.
I nie, nie jest drewniakiem i nie udaje twardziela. Dla bardzo dobrze poinformowanego Ciebie, chcę przekazać, że w 1997 podczas kręcenia
Jej wysokość Pani Brown, uratował chłopca, z tonącej rzeki i dzięki temu dostał "Certificate of Bravery” przyznawany przez Royal Humane Society.

TheJoakim

I co mam zmienić zdanie bo uratował jakiegoś chłopczyka ? Każdy normalny człowiek może kogoś uratować i zdania co do niego nie zmienie dla mnie to drewno jak nic i ciota w jednym

Mati_JCVD

Jestem pewien, że ty byś uratował chłopca nie zamaczając się w ogóle.
Hmm, oceniłeś go na 1/10, choć sądzę, że jeśli obejrzałbyś z nim co najmniej 2, albo 3 filmy, to zmienił byś zdanie. Jakbyś go nie lubił, to ja nic do tego nie mam, każdy lubi co innego. Ale nie wyzywaj go od ciot i drewniaków.. Postawmy się w mojej sytuacji.. Na przykład:
Wentworth Miller
Hm.. WTF? Widzę, że ma wysoką pozycję w rankingu. I filmografię, też jakoś dużo. "Wystąpił w reklamie koreańskiej marki odzieżowej Bean Pole Jeans."
I?! Nie lubiłem, go, ale się z tym nie odnosiłem, i nie wyzywałem od serialowego, wytatuowanego łysola !

TheJoakim

Pewnie że bym uratował a czemu nie a co do butlera to on mnie denerwuje dlatego jestem taki nakręcony

Mati_JCVD

NIE OCENIAJ JEŚLI NIC NIE OGLĄDAŁEŚ !
Są ludzie na filmwebie, którzy mnie denerwują, ale chociaż ich nie oceniam 1/10 z tego powodu ! Obejrzyj sobie Prawo Zemsty, lub 300 !

TheJoakim

oceny nie zmienie

Mati_JCVD

"Bo Cię denerwuje"
Rzeczywiście, bardzo pro-pomysł !

TheJoakim

nie karm trolla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones