Ghassan Massoud

8,1
1 071 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ghassan Massoud

Ten aktor potrafił zagrać naprawdę Saladina i faktycznie jest do niego podobny. Ciekawe czemu nic o nim nie jest napisane...
Tak świetnie gra, że powinien jeszcze raz zagrać w jakimś przygodowym filmie...

shiroo

A może w czyms grał ,ale nie podali tego tutaj? jeśli poszukam coś to dam jeszcze znać^-^ Hmm mi ,np. jego rola wydała się najlepsza*-* był cudny,Orlando i reszta mogą się chować.

zandam

Zgadzam się z wami, postać Saladina została przez niego odegrana wspaniale i bardzo charakterystycznie.

anaxymander

Dokładnie!

użytkownik usunięty
shiroo

Popieram. Facet pewnie jest znany w Syrii ale ciężko jest się czegoś u nas dowiedzieć o ich przemyśle filmowym.

shiroo

Zagrał Saladina genialnie, bardzo charakterystycznie.BRAVO

traveler

Tak jest! K... jak dla mnie wymiatał w tym filmie

shiroo

to że Saladyna zagrał świetnie to się oczywiście zgodzę, ale czy był podobny to juz gorzej. nigdy nie widziałem Saladyna na oczy więc nie wiem czy podobny czy nie... a Ty masz pewnie duuużo lat skoro możesz stwierdzić że podobny:P pozdro xD

Lord_Mat

Policzki identyczne! xD
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/05/Saladin2.jpg

H2SO4

To obraz z XVIII w., całkowicie fikcyjny.

shiroo

Niewiele się o nim pisze bo to aktor teatralny .Rolę Saladina zagrał rewelacyjnie jako honorowy i roztropny władca, zgodnie z tym co przeczytamy w żódłach historycznych.

shiroo

Nie wiem dlaczego, ale zawsze porównuję Ghassana do Bohdana Stupki. :) Oboje to aktorzy teatralni, dość mało znani z przemysłu filmowego, ale jak już grają, to jak grają! Prześwietni aktorzy, którzy wyróżnią każdą rolę!

H2SO4

Popieram, świetnie wcielił się w Saladyna. Aż się zdziwiłam, że ma tak mało ról na koncie. Myślałam, że to bardziej rozchwytywany aktor filmowy. :)

Ithilien

Prawdopodobnie częściej występuje w teatrze, a nie w TV.

Ithilien

Też mnie to dziwi, bo ma facet genialną twarz to mocnych ról!

shiroo

Mój ulubiony aktor z Królestwa. A Salah ad-Din...miodzio;-)

shiroo

Popieram. Znakomicie zagrana rola!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones