Ginger Rogers

Virginia Katherine McMath

8,5
1 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ginger Rogers

Ginger Rogers i Fred Astaire są od dziesięcioleci nie do pobicia. Ich taniec to nie tylko perfekcja ruchu ale i wdzięk połączony z humorem. To daje wrażenie tańca motyli albo lotu jaskółek. Wzorzec niedościgniony. Prawdziwe piękno nigdy się nie starzeje.
Jerzy Krukoń http://jkz270637.blog.onet.pl

jur_kruk07

masz rację;) ja jako dziecko uwielbiałam oglądać z nimi filmy..takie baśniowe i wyjątkowe mi się wydawały wtedy..a teraz juz chyba tv nie emituje filmów tego typu..a szkoda;( pozdrawiam!

urga

Jeśli uda Ci się znaleźć mail do TCM (aktualny:)) ja chętnie zamailuje w imieniu Filmwebowiczów o to, aby coś z nimi wyemitowali:)

Lady_Eowyn

Już nie ma TCM i nikt już nie puszczą takich filmów. Nikt nie promuje. Odejdą w zapomnienie niestety...

h3b4n

TCM ma się świetnie w USA, śledzę ich stronę na FB i tam puszczają takie perły, że żal serce ściska... Nie mam pojęcia, dlaczego w Polsce je zlikwidowali. Musiałam się niestety przerzucić na rosyjskie strony... Albo kupowanie DVD za granicą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones