Ginnifer Goodwin

Jennifer Michelle Goodwin

7,4
5 669 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ginnifer Goodwin

przecież ona jest identyczna ! jak aktorka z Dr Housa ! tylko może troszeczkę okrąglejsza !

girl07710

Zgadzam się. Jak je oglądałam w Once upon a time, to po pierwszej zmianie charakteryzacji z bajkowej na prawdziwą byłam przekonana, że to jedna i ta sama osoba ;)

Invisse

Miałam tak samo! Jak je po raz pierwszy zobaczyłam w UOAT to takie "o co chodzi?" :D Ale teraz już mi się inne wydają po czasie

girl07710

Dlatego gra jej mamę w Once ;)

AnitaBlake

Oglądając "Something borrowed" odniosłam to samo wrażenie :)

e_w_a_

Ha, ha - no właśnie sprawdzałam, czy to aby nie ona w tym filmie gra, tzn. Morrison :D

AnitaBlake

I to jest właśnie fajne że w końcu w jakimś serialu jest rodzina w której członkowie są do siebie podobni :)

AnitaBlake

jak siostry

girl07710

O widzę, że nie tylko ja odniosłam wrażenie że gdzieś ją już widziałam... Jeszcze mi przypomina taką aktorkę z seriali dla młodzieży co grała zawsze taką nastolatkę z problemami - ale tak patrzę, że to chyba jeszcze jakaś inna aktorka - ale też podobna.

aniczka_z

chodzi może o Julię Stiles? :)

girl07710

Fakt, ale sama bym nie skojarzyła ;p

buszasz

Fakt, zgodzę się z tym - są bardzo podobne, ale raczej nie da się ich pomylić. Każda z nich ma coś charakterystycznego, co powoduje, że zawsze wiem, która to która, dlatego dziwi mnie trochę, że mieliście problemy z podobieństwem ;)

girl07710

dokładnie oglądałem Pożyczony Narzeczony i też tak stwierdziłem

girl07710

Oglądałam już parę filmów z udziałem Ginnifer i zawsze gdy nie przeczytam obsady myli mi się z Morrison. Są niczym siostry.

girl07710

Fakt, mają coś podobnego w sobie, ale zupełnie inne nosy i oczy. Jak dla mnie nie sposób ich pomylić.

girl07710

to to nie ta? ...oł... rzeczywiście! XD

girl07710

A mnie znów przypomina Sherilyn Fenn z 'Miasteczka Twin Peaks' :)

Znakomajkowity

Mi też.

girl07710

Nie jest wcale podobna i muszę przyznać, iż obydwie nie są zbyt urodziwe.

szarobury1321

ten sam typ urody, tyle że Ginnifer jest klasyczna, Jennifer bardziej nowoczesna.

Jakby tego było mało, obie mają naprawdę na imię Jennifer.

Unibet_78

Jedna z pań ma na imię Jennifer a druga Ginnifer :)

szarobury1321

Zgadzam się co do jednego i drugiego, choć... Ginger mimo uszu jest ładniejsza od swojej "córki".

girl07710

I dlatego gra jej mamę :)

girl07710

Niedawno oglądałam fragment filmu "Pożyczony narzeczony" z Ginnifer Goodwin.
I byłam zdumiona jak bardzo Ginnifer Goodwin i Jennifer Morrison są do siebie podobne.

girl07710

Nie rozumiem jak można mówić że są podobne! Ginger ma szpiczastą brodę i ogólnie inny kształt szczęki nie tak kwadratowy jak Morrison (przez co choć sa w tym samym wieku Morrison wygląda na starszą od Ginger- myślałam nawet że ma 40 lat), mają też inne spojrzenie tzn. Morrison ma ostry kształt brwi zaś Ginger bardzo delikatne i proste, nawet nosy mają inne- Ginger bardziej delikatny, Morrison taki szerszy, jedyne co widzę podobne to policzki które obie mają bardzo wydatne- to wszystko. Wprawdzie Morrison w Hausie trochę ją przypomina ale tam była młodsza, teraz wcale jej nie przypomina. Ani przez chwilę nie przyszło mi na myśl oglądając "Dawno, dawno..." że są podobne, skąd! podczas gdy o innych tak pomyślałam np. o Ruby i jej matce lub o matce Reginy w wersji "obecnie i za młodu" (aktorka grająca ją jako młodą wygląda jak jej rodzona córka albo nawet ona sama!, oglądając młodą Korę myślałam że odmłodzili komputerowo tę aktorkę!!!) To dopiero podobieństwo!

777temida

ja widziałam Ginnifer w filmie Kobiety pragną bardziej- i wtedy też myślałam, że to Jennifer Morrison.

girl07710

mi przypomina Katie Holmes ;)

girl07710

zgadzam się :)

girl07710

http://www.kobietkowo.pl/10251/11/ci-celebryci-wygladaja-jak-inni-celebryci.html

girl07710

Przeciez one nie są podobne :0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones