Giuliano Gemma

7,1
424 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Giuliano Gemma

Zagrał Nicolasa w Markizie Angelice i znakomicie oddał zachowanie oraz postawę mężczyzny, którego grał - za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. To właśnie dzięki niemu, Michele i Robertowi pokochałam serię przygód Angeliki, nie tylko filmy, ale i książki. Widziałam go również na ekranie w produkcji "Jan Paweł II ", gdzie również spisał się nieźle. Myślę, że jest dobrym aktorem ;)

Sanjana1995

Zgadzam się. Jest dobrym aktorem i jedną z ikon europejskiego kina.
Może warsztatu nie ma wielkiego, ale jest to typ, którego po prostu dobrze się ogląda. Wdzięczny, nadrabia
zawsze bujną i kolorową osobowością postaci, które kreuje, zwłaszcza w kinie rozrywkowym. Delikatny amant, ale nie pozbawiony męskości zawadiackiego Casanovy. Nie mylić z metroseksualnym cukierkiem typu Orlando Bloom.
Szkoda, że w Angelice (przez pryzmat całości) miał drugoplanową rolę i nie stanowił realnej przeciwwagi dla Hosseina, którego niezbyt polubiłem (aktora jak i jego roli).
Gemme zaś uwielbiam w pierwszej kolejności za spaghetti westerny, zwłaszcza "Dni Gniewu", które mogę oglądać bez przerwy.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones