Glenn Close

Glenda Veronica Close

8,5
26 063 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Glenn Close

Wiem że jest świetną aktorką , Ale ta "Uroda" powoduje że nie jestem w stanie przebrnąc przez żaden z jej filmów . Przez co umyka mi wiele ciekawych pozycji .
Pokusił bym się nawet o listę najbrzydszych aktorek i Glenn byłaby w pierwszej piątce obok Meryl Streep .
Nie chce jej pisac , ani nad nią się zastanawiac bo nie jestem masochistą ani idiotą .
Ale dla jaj ktoś mógłby to zrobic .

Co Ty pie..., jest fajną babką i ładną.

CityOnilne

Zgadzam się z użytkownikiem starscream22 - w "Niebezpiecznych związkach" zupełnie nie pasowała urodą do roli femme fatale. Zachowaniem tak, urodą nie. Skutecznie obrzydziła mi film. Co innego Sarah Michelle Gellar - Kathryn Merteuil, która idealnie wpasowała się w rolę, we współczesnej wersji Niebezpiecznych związków.
Glenn Close świetnie zagrała demoniczną Cruellę de Mon - do tej roli pasowała idealnie.

kendo777

pewnie jakies niemieckie korzenie ma.
mnie rozwalila jej wyraz japy w Zawodzie: Dziennikarz jak sie winda otworzyla...

staszek_peszko

Bez komentarza, Twój komentarz

a no widzisz-brzydka a jednak wielka co dowodzi,że nie zrobiła kariery na urodzie,dla mnie aktorka tak jak piosenkarka musi mieć talent ,a może być brzydka jak noc jeśli nie gra akurat miss;) bo co mi z ładnej dziuni,która kompletnie nie umie grać,ponadto bez przesady ma ostre rysy ale nie jest jakaś odpychajaca

CelineMarie

Dla mnie ten wątek jest nienormalny. Aktorka to nie modelka, ludzie powinni zacząć to rozróżniać. Glenn jest jedną z najlepszych aktorek, z pewnością w pierwszej piątce z Nicole Kidman czy Streep. Po co jej uroda ? Nawet tak prosty film jak 101 dalmatyńczyków przy Cruelli Demon staje się genialnym filmem. W filmie "Wieczór" świetnie zagrała "przyjęcie wiadomości o śmierci syna" bo większość aktorów w takich sytuacjach siada na łóżku i patrzy w pustkę... I tak jak Celine napisała nie zapracowała na karierę wyglądem lecz talentem.

Moja wychowawczyni w podstawówce mawiała, że ,,brzydota może być piękna". Jak widać, Glenn miała dwóch mężów, aktualnie trzeciego. Tak, jak stwierdził seamus, aktorka to nie modelka.

Co do ,,Wieczoru". Ogólnie film był tylko niezły, ale scena, gdy Glenn dowiaduje się o śmierci syna... Boże, toż to było genialne!

Dla mnie to jedna z najlepszych aktorek, tuż przy Meryl Strepp i HELEN MIRREN! :)

kacperpiotrkow2

Dokładnie. Glenn może nie należy do osób najpiękniejszych, ale ona MA W SOBIE TO COŚ. A na pewno bardzo uwydatnia to w filmie FATALNE ZAUROCZENIE! I szczerze nie rozumiem tego co napisał użytkownik KENDO777. Glenn wypadła niesamowicie w tej roli. Jest w nim PIĘKNA!

I teraz potwierdza się tylko to,że w czasach kiedy ona zaczynała swoją karierę URODA NIE BYŁA WYZNACZNIKIEM,jak to jest w XXI wieku.


GLENN CLOSE MISTRZEM!!!

KLAUDIA92

Nie wiem czym ludzie się sugerują zakładając takie tematy, chyba ogladaja ... TYLKO ZDJĘCIA ...
OMG??!! NC !

A Mistrzem jest :):) I to wielkim :):)

A ja mam do niej szczególny sentyment, bo zarówno z urody, ale też z gestów, mowy ciała, przypomina mi moją zmarłą Babcię. Może to dziwne, ale chyba często, tak jest, że lubimy ludzi, którzy przypominają nam kogoś nam bliskiego:). A aktorką jest wspaniałą. I nie zgadzam się, że w "Niebezpiecznych Związkach " nie pasowała do roli. Była niesamowita - kobieta nie musi byś wampem, by fascynować mężczyzn. A jeśli jest mistrzem manipulacji, to owinie sobie ich wokół palca, nawet, gdy ma niezbyt urodziwą, przeciętną twarz:]. Poza tym Glenn zawsze miała super-figurkę:)

Ayla_72

zgadzam sie w 100% :P:P PZDR

jesteś powierzchowny....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones