Grzegorz Braun

Grzegorz Michał Braun

6,3
960 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Grzegorz Braun

Dobry, Katolicki reżyser dokumentów. Trochę mnie odstrasza że się spiknął z jonaszem koranem-mekką i jest teraz anty-PiS, a Partia Jarosława Kaczyńskiego jest najlepszą jaka może być w Polsce. Ale za obnażanie zepsucia moralnego zachodu (Zwłaszcza USA) i luteranizmu, aborcii oraz innego syfu ma u mnie dużego plusa! Pokazał też w filmiku na youtube jakim złem są "gwiezdne wojny" (A mam Brata zafascynowanego tymi filmami, niestety nawet słuszne argumenty Pana Brauna do niego nie docierają), a może to otworzyć oczy Ludziom którzy myślą że "star wars" są nieszkodliwe i że jedynym filmem jaki należy zakazać oglądać Dzieciom jest "harry potter" (chociaż faktycznie to jest jeszcze większe zło)... Wracając do Pana Grzegorza to również wielki szacunek za to że odrzucił swoje pochodzenie żydowskie i przyznał się do bycia Polakiem - a te dwie rzeczy - Kościół Katolicki i Polska są dla mnie największymi Wartościami! Ulubione filmy Brauna to "luter i rewolucja protestancka" oraz "eugenika w imię postępu". Szczęść Boże Panie Grzegorzu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones