Grzegorz Braun

Grzegorz Michał Braun

6,2
944 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Grzegorz Braun

Dziękuje za racjonalne podejście.Za historyczną znajomość faktów, mam nadzieje że nie poddasz się mimo tej całej dziczy.Ludzie tacy jak ty zasługują na miano patriotów, a nie szabrowniki, pokroju Komorowskiego przyznający se medale.Mam również nadzieje że będziesz bronił Polskę przed KOD-em i innymi postkomunistycznymi ugrupowaniami.

pokemon227

Ja mam nadzieję że Polska obroni się przed twoją umiejętnością pisania i oceniania historii.

pokemon227

Tak, Misiewicz to rzeczywiście WIELKI CZŁOWIEK, należą mu się honory, za heroiczną obronę apteki w Łomiankach i imprezy w rytmach disco polo, Macierewicz rozwalający struktury dowódcze polskiej armii niczym Stalin w 1937 to tez WIELKI PATRIOTA, im się na pewno medale należą

pokemon227

Przez postkomunistycznymi ugrupowaniami - czyli zarówno przed KOD-em, jak i przed PiS-em, bo tow. prokurator Piotrowicz, tow. Jasiński, tow. Krasulski, tow. Kryże i TW Wolfgang (Przyłębski) to pisowcy, będący nawet bardziej obłudni niż płk Mazguła, który przynajmniej nie udaje, że zmienił poglądy od lat 80.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones