Grzegorz Braun

Grzegorz Michał Braun

6,3
960 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Grzegorz Braun

To przedstawiciel ekstremy katolickiej łagodnie nazywany oszołomem. Nieżyjący biskup Życiński dla owego reżysera był cyt.: "Józef Życiński jako uczestnik życia publicznego w Polsce był kłamcą i łajdakiem" między innymi dla tego, że czasem współpracował z Gazetą Wyborczą.

notoniewiem1

Pełna wypowiedz Pana Grzegorz Brauna z odpowiedzią dlaczego użył takich słów wobec biskupa Życińskiego
http://www.youtube.com/watch?v=J7sHrPUFnOE&feature=feedu

mitemite

Poziom intelektualny tego pana jest taki, że tylko chomąto na plecy i orać pole, tylko że konie mogły by poczuć się obrażone.

LeeHarveyOswald1986

A tobie to kury szczać prowadzać, a nie na forum sie wypowiadać.

notoniewiem1

,,przedstawiciel ekstremy katolickiej łagodnie nazywany oszołomem'' - wczoraj oglądałem jego New Poland i trudno mi go nazywać oszołomem po tym filmie...całkowicie zgodny z prawdą historyczną film o tym jak zbiry Stalina przejęły władzę w Polsce przy użyciu rodzimych zdrajców....Co do bp. Życińskiego - nie wypowiadam się, nie znam na tyle sprawy ale zdaje się że chodzi o kłamstwo lustracyjne oraz o zbyt liberalną, wyrozumiałą i miękką postawę bp. w wielu ważkich kwestiach (także historycznych) gdzie liberalizm nie był do końca uzasadniony. Bp. Życiński był wybitnym naukowcem ale to nie oznacza że nie popełniał błędów (natomiast sprawa kłamstwa lustracyjnego przeraża o ile jest prawdziwa). Filmy Brauna z ochotą zobaczę bo są oryginalne w formie i mądre w treści - w New Poland wypowiadał się między innymi prof. Roszkowski i Władimir Bukowski, gdyby Braun rzeczywiście był takim ,,głupim brunatnych katolskim oszołomem'' to nigdy żaden z tych ludzi nie zgodziłby się na udział w jego filmach...Teraz obejrzę sobie Marsz wyzwolicieli. Pozdrawiam

pan_cogito14

A co to jest prawda historyczna? Prokurator i adwokat maja te same fakty a każdy z nich snuje przeciwstawną historie i co z tym zrobić! nie ma prawdy historycznej jest interpretacja faktów.

zaruwus100

Dawno nie czytałem tak kretyńskiej wypowiedzi. :D hahaha ... to żeś doj%^$ał :D hahaha

chrisziyo

To byl cytat ale trzeba posiadać minimum wiedzy aby wiedziec takie rzeczy

zaruwus100

Po pierwsze czy cytat klaunie?
Po drugie nawet jeśli, to co to ma do rzeczy jeśli ja nabijam sie z tego co chcesz przekazać tym "cytatem"?

To jakim bełkotem próbujesz wybrnąć z tej kompromitującej cię klaunie kompromitacji jest jeszcze bardziej żałosne niż ten"cytat".

chrisziyo

Twoje zachowanie jest chamskie nie mamy o czym rozmawiać do momentu kiedy napiszesz przepraszam za obrażliwe slowa.

zaruwus100

Nie mam zwyczaju rozmawiaćz kims kto zachowuje się po chamsku.
Mógłbym przytoczyc wiele przykładów potwierdzające moję teze lecz nie zrobiete go gdyz nie zostala by zrozumiana. Mam pewne obawy że byłby to za wysoki poziom intelektualny, mogę się mylić lecz czytając posty z wyżej wysuwam takowy wniosek.

zaruwus100

Jak nauczysz sie kultury osobistej to możesz rozpocząc ze mną rozmowe
inaczej możes sobie darować.

zaruwus100

hahahah ... ciemniaku... negujesz istnienie prawdy... jak można cie inaczej traktować? na poczekaniu wymyśliłeś sobie jakąś brednię, by się odróżnić od ogółu (jakieś kompleksy) jako niby "światły intelektualista", a potem się kompromitujesz kolejnym bełkotem. jesteś błaznem, który uparcie robi z siebie durnia.

Ty mi tu nie potwierdzaj przykładami swojej "tezy" obwiesiu, a zacznij po prostu od tego, z czym durniu tą "tezą" polemizujesz. Jeśli stwierdzenie " zbiry Stalina przejęły władzę w Polsce przy użyciu rodzimych zdrajców" jest wg. ciebie tylko "interpretacją faktów", a nie faktem, to przedstaw jakąś kontrwersję... chętnie się pośmiejemy z bałwana.

chrisziyo

zgłaszam prośbe o usuniecie Ciebie z tego forum za obrazanie. Jak Ciebie usuną to sie pośmiejemy. Co prawda nie nauczy to Ciebie szacunku, ale ja nie jestem nauczycielem. Mam nadzieje iż wiecej sie nie spotkamy. A jak ktoś się chamsko zachowujeto ja z takimi osobami nie mam zwyczaju konwersować.

zaruwus100

Cóż w zderzeniu z faktami poległeś. W bezsilności czepiasz się pierdół, bo gdybyś miał zejść na grunt faktów i konkretów, które przywołałem, to wyszłoby że mam rację. Nawet nie starasz się błaźnie na ten grunt wchodzić, bo już przecież wiesz, że się skompromitowałeś. Co ci pozostało? Ano "proszę pana a on na mnie brzydko mówi!". Zal mi takich klaunów, którzy przychodzą na forum się mądrzyć, gdy w rzeczywistości są ćwierćinteligentami. A kiedy ktoś im o tym jasno i konkretnie wyłoży, to bezsilności uciekają i zasłaniają swoją tępotę umysłową jakimś bełkotem o "szacunku" i z płaczem lecą kapować. Zrozum, w tym sporze tak czy owak, to ja mam rację, obojętnie czy potraktowałem cię "bez szacunku", czy nie. Jesteś zwykłym ćwierćmózgiem, który nie potrafi wyłapać prostej figury retorycznej, zwykłej metafory. I co myślisz skończony kretynie, że jak na mnie doniesiesz jak bezcharakterna suka, to coś to zmieni? Zmieni się rzeczywistość, w której jesteś ćwierćinteligentem i nagle staniesz się inteligentem? Nie! Dlatego u mnie wzbudzasz swoim lamentem tylko śmiech i politowanie. Tyle mam na twój temat do napisania ćwierćinteligencie i karłowaty kapusiu, konfidencie, donosicielu.

chrisziyo

Dowidzenia

notoniewiem1

Co do biskupa Życińskiego to w latach 1969-1990 był tajnym współpracownikiem o pseudonimie FILOZOF stąd bardzo słuszne i uzasadnione stwierdzenie pana Brauna o tym człowieku.

notoniewiem1

To się dowiedz., bo już Najwyższy Czas!

notoniewiem1

bardzo łagodnie..

notoniewiem1

W d... byłeś g... widziałeś... potem tylko w lustrze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones