Grzegorz Braun

Grzegorz Michał Braun

6,2
954 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Grzegorz Braun

Mówi co myśli, a nie kłapie dziobem jak mu karzą.

Pseudoautochton

Braun ma iloraz inteligencji mątwy,więc to co myśli jest na poziomie taboretu.Teraz jednak dochodzi do tego,że jeszcze mówi to co myśli.Lepszego ubawu chyba nie ma.

Pseudoautochton

Być docenionym przez człowieka nie odróżniającym "karać" od "kazać". Gratuluję Braunowi.

SanjurodeValmont

złapałeś mnie, jednak oceniać człowieka po błędzie w pisowni jest żenujące

Pseudoautochton

Na szczęście nie tak bardzo jak doceniania faceta, którego dorobek opiera się na kłamstwach i kalumniach.

Pseudoautochton

Jeden debil zawsze wyłowi drugiego debila z tłumu po to aby mu przyklasnąć ...

Hadrian1988

właśnie widzę zbieraninę takich debili pod moim wątkiem

Pseudoautochton

Wiesz, że masz za idola faceta, który wzywa do mordowania ludzi ze względów politycznych?

Nnorm

po 1 nie idola, to ze facet mówi co myśli (za to go szanuję) nie znaczy ze jest moim idolem
a po 2 do mordowania ze względów politycznych wzywali najwyżsi stanowiskami przedstawiciele PO jak np. Sikorski (minister), Niesiołowski (poseł) co skończyło się zamordowaniem pracowników biura PiS-u przez szaleńca sympatyzującego z PO więc co za bezmyślne brednie wypisujesz

Pseudoautochton

Taka prawda - prawica, jest siebie warta i najlepiej byłoby jakby Polacy przestali głosować na te partie (PO,PiS,RP). Nie wypisuje żadnych bredni - Braun nawoływał do morderstwa, Sikorski tak samo, kilku patafianów z PiS również co tylko pokazuje jak wielkim nieszczęściem dla naszego kraju jest prawica.

Nnorm

Sam jestem prawicowcem. Ale jest prawica i jest "prawica". PiS moi drodzy z prawicą wiele wspólnego nie ma. Nawet Jerzy Urban stwierdził że PiS jest bardziej lewicowy niż SLD. PiS to chadeccy socjaliści. Ja, agnostyk, na pewno nie nacjonalista i nie socjalista, nie mogę popierać takiej bandy błaznów. Prawicą w tym kraju jest Nowa Prawica Korwin-Mikkego, UPR, PJN i kilka innych niezależnych pozaparlamentarnych partii. PiS i SP to chadeccy socjaliści - chrześcijańska lewica. Nawet w PO jest paru ludzi prawicy (Gowin, Godson, Kwiatkowski).

PiS to partia jednego człowieka, chorego na umyśle, dzielącego ludzi na tych którzy stali tam gdzie wtedy i tych, którzy stali tam gdzie stało ZOMO, tych, którzy wierzą w katastrofę lotniczą i tych którzy wierzą w spisek rosyjsko-żydo-masoński przy wsparciu technologii kosmitów, tych którzy są prawdziwymi Polakami - Katolikami i tych, którzy są całą "niepolską" resztą.

Przez PiS wstydzę się czasem prawicowych poglądów. Mówiąc że jestem prawicowcem muszę od razu zaznaczać że jestem przeciw PiS, bo dla wielu niezorientowanych PiS to prawica. Zaś dla ludzi PiSu jestem be, bo nie wierzę w zamach, w Boga, mam liberalne poglądy gospodarcze, na in vitro itd. Kuriozum.

Natomiast atmosfera w Polsce robi się coraz gorsza ponieważ jakieś 20% ludzi nienawidzi pozostałych 80% "niepolaków". Mamy sytuację, którą określić można wojną domową bez użycia broni a mowy nienawiści i czynów podchodzących pod terroryzm. Prawie jak w dwudziestoleciu międzywojennym.

Iselor

Napisałem o które partie konkretnie mi chodzi, bo to one są beneficjentami wojny polsko-polskiej. PiS to jednak prawica, choć z lewicowym programem społecznym (o ile jeszcze takowy mają), ale chadeckimi socjalistami bym ich nie nazwał. Wogóle socjalistów nie ma w parlamencie, więc nie rozszerzajmy tradycyjnej definicji o PiS, SLD czy RP, co ma miejsce dosyć często. Ale generalnie się zgadzam.

Nnorm

Daj mi namiar na dilera, bo nawet w Holandii w koffach nie ma tak dobrego materiału

Nnorm

lewica nie nawołuje, lewica mordowała jeszcze całkiem niedawno, ale jesteś pewnie za młody aby to pamiętać

Pseudoautochton

To zależy co nazywamy lewicą. Ma ona zbyt wiele nurtów. Ale ogólnie sram na lewicę, ponieważ jest ona zaprzeczeniem wszystkiego co normalne. Margines staje się normą, norma staje się marginesem.

Iselor

Wiedz, że pan Braun jest prawicowcem również gospodarczym i jednym z ulubionych reżyserów Korwina Mikke.

Pseudoautochton

Nie ma to jak wybiórcze sięganie do historii - "lewica mordowała całkiem nie dawno". Idąc tym tropem Prawica też mordowała i morduje.

Nnorm

Zadna z tych partii nie jest prawicowa

Pseudoautochton

Skoro Niesiołowski i Sikorski też mówią to co myślą to dlaczego ich również nie darzysz szacunkiem? Niekonsekwencja? Hipokryzja? Czy zwykła głupota?

Nnorm

Braun wzywa do karania za zdradę.

Pseudoautochton

Führer tez był konkretny i tez uważał się za artystę - niestety akademia go odrzuciła, gdyż nie potrafił malować ludzi...

Pseudoautochton

To tak jak Mao Tse Tung, też mówił co myślał, a nie jak mu kazali! Raz nawet Chruszczowowi odpyskował!

Pseudoautochton

Lubię jak ci wszyscy przeciwnicy pana Brauna ujadają i rzucają wyzwiskami, a przy tym podają zero przykładów, dowodów przeciw tezom przez niego głoszonymi w filmach i nie tylko. Gość z jajami.

kura999

Piszesz, że "ujadają" - gratuluję języka. Twoja wypowiedź sugeruje, że pochwalasz nawoływanie do morderstwa.....

gimi

No tak. Znowu czepianie się za słówka. Za słownikiem PWN ujadać
1. «o psie: szczekać głośno i zajadle»
2. pot. «kłócić się, wymyślać komuś»
3. pot. «złośliwie, napastliwie krytykować»

Dla mnie jest to nagonka na Pana Brauna i ujadanie jego przeciwników. Żadnej merytorycznej dyskusji nie widzę. Sławny spotkanie w Klubie Ronina oglądałem na YouTubie tydzień chyba po jego się odbyciu. Pytanie czy Ty obejrzałaś je w całości? Podaj proszę te nawoływania do morderstwa. Tylko bez wyrywania zdań z kontekstu, bo tak to można wszystko udowodnić.

kura999

lub obejrzałeś :)

kura999

http://www.youtube.com/watch?v=WXb1ou3rJz4&feature=player_embedded

kura999

Gdyby nie internet, człowiek nie dowiedział by się ilu idiotów ziemia nosi...
Grzesiu Braun wymiata!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones