Grzegorz Braun

Grzegorz Michał Braun

6,3
960 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Grzegorz Braun

Pod profilem tego reżysera pojawia się krytyka która dla normalnych ludzi nie pozostawia nic co można analizować. Czyli jakieś fantazje na temat kto jakim dnem jest bez podawania faktów merytoryczny, a zatem tego typu krytyka jest odmianą zazdrości, złości, nienawiści, homofobi i dyskryminacji. Jest to najniższy ze stanów jakie ludzki umysł może przeżywać. Stan ten objawia się licznymi blokadami potencjału mózgu ... Otóż w stanie tym mózg nie jest w stanie poddać analizie to co piszą osoby za i przeciw a jedynie ogranicza się do zachowań stadnych. Osoba tak będzie próbowała posługiwać się czarnym humorem, szyderstwem oraz epitetami pod adresem szukających logiki w jej rozumowaniu. Energie do takiej postawy czerpie z popędu nienawiści do ludzi o innych kątach patrzenia na Świat gdyż podświadomie odczuwa (nie słusznie zresztą) zagrożenie ze strony osób różniących się od niej. Przykładem mojej tezy mogą być osoby które zareagują na Mój post. Oczywiście jeżeli się odważą ... ponieważ ten post po za rozmową merytoryczną innych szans na podważenie go nie da a jedynie skończy się tylko cytatami z niego w odniesieniu do konkretnego zachowania tej osoby. Oczywiście My dobrzy i nie nerwowi ludzie Się rozpoznamy i tu od razu pozdrawiam wszystkich ZDROWYCH i dobrych ludzi ;)

PS: Dopuszczalne jest wytykanie błędów ortograficznych. Rozumiem że pewne osoby tylko w taki sposób mogą Sobie ulżyć a więc nie mam nic przeciwko.

rafal_szczepanski

Kolego, po co więc to analizujesz, jak rozumiem z pierwszego zdania nie masz siebie za normalnego człowieka ?

guizishou

Uspokój Się ! Znajdź Sobie inne miejsce do sprzeczania Się !

rafal_szczepanski

nie sprzeczam się, po prostu zaprzeczyłeś sobie w pierwszym zdaniu, pozdrawiam

rafal_szczepanski

Jedyny człowiek na polskiej scenie który pisze i mówi "treściwie". Który wypowiada się w sposób do którego można się odwołać i co można sprawdzić. Reszta to umoralniająca i gadająca kwieciste dyrdymały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones