Grzegorz Braun

Grzegorz Michał Braun

6,3
960 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Grzegorz Braun

Grzegorz Braun jest dla mnie doskonałym selekcjonerem tematów filmowych. Poprzez filmy odkrywającym przed widzem i dzielącym się z nim wiedzą o historii Polski, rzeczach które nam w duszy trwają. Errata do biografii czy ostatnie Marsz wyzwolicieli to budzące najwyższe zaciekawienie obrazy, zaniedbane przez pozostałych, mniej inteligentnych i wrażliwych dokumentalistów. Wrogami Grzegorza są m.in. Miodek zwany profesorem, który się obraził na Brauna, co rozlało się cudownym "środowiskowym" ostracyzmem na cały Wrocławek oraz niejaki Bolek - bożyszcze okrągłostołowego stada polskich baranów. Ciekawa była też swego czasu historia złamanego palca. Czekam na kolejne wyczyny filmowe pana Grzegorza. aha piekny występ swego czasu w programie publicystyczno politycznym z okrągłostołowymi baranami - Hołdysem, Nałęczem i krzywiącym się po czekistowsku inteligencikiem Czechem. Braun wiedz, że jesteś idolem...

kakaok

całe szczęście, że ty jesteś inteligentny i wrażliwy.. kamień z serca

kakaok

"Grzegorz Braun jest dla mnie doskonałym selekcjonerem tematów filmowych." Dokładnie tak jak mówisz!! Razem z Pospieszalskim tworzą idealny duet selekcjonerów. Dorzućmy do tego Cenckiewicza i Gontarczyka i mamy prawdziwy super team.Tak obiektywnych twórców ze świecą szukać. To prawdziwi mistrzowie propagandy. Gratuluję wzorców.

matt_pdg

Chętnie posłucham jakież to zarzuty masz matt_pdg pod adresem Brauna, Cenckiewicza czy Gontarczyka, że urgryźli świętą krowę jakim jest Wałęsa? I nie bali się gryźć dalej? Co do Pośpieszalskiego- jego Solidarnych nie widziałem, ale z tego co słyszałem to ponoć mało obiektywna rzecz..

matt_pdg

Przecież Wałęsa sam się przyznał 2x, że był agentem. Ale kretyni tacy jak Ty będą tylko za Wyborcza komunistyczne kłamstwa powtarzać.

Alex303

To prawda przyznał się na pewno raz na spotkaniu w stoczni gdańskiej w 1993 a potem w liście do G. Brauna ale jeszcze pare razy coś tam bredził o podpisywaniu.

matt_pdg

Jacy mistrzowie propagandy? Daleko im do takiego np Michnika vel Szechtera.

użytkownik usunięty
kakaok

Cóż to za program "publicystyczno polityczny z okrągłostołowymi baranami" ?? Ja chcę, ja chcę! Pamiętacie obywatelu, dałoby się nakreślić bliżej ?!

http://www.tvp.pl/publicystyka/tematyka-spoleczna/warto-rozmawiac/wideo/uspiona- skleroza/44975?start_rec=120

użytkownik usunięty
kakaok

Jesteś wielki! Dzięki!

użytkownik usunięty
kakaok

oglądałem to na żywo, ale jakoś wypadł mi ten koncert Brauna :-)

"Tak, komisja historyczna uniwersytetu i pańska gazeta będzie teraz ludziom wmawiać, że można przez 11 lat być zarejestrowanym jako tajny współpracownik bezpieki i to całkiem tak za bezdurna" :D hahahahahahaha padłem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones