Grzegorz Braun

Grzegorz Michał Braun

6,2
944 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Grzegorz Braun

niezłomy dokumentalista patrzący trzeźwym okiem na świat wokół nas...

BISKAN

Widział już ktoś najnowszą Transformajcę ?

użytkownik usunięty
hand_painted_coffee

Widziałem. Chcesz?

e dzięki, spoko, znajdę sobie :) jak już była premiera.

użytkownik usunięty
hand_painted_coffee

www.ahaaa.pl za 9,9PLN - się płaca się opłaca...

BISKAN

Niewątpliwie - wielki Polak współczesnych czasów.
Teraz gnije w katowni Tuskisynów ale prawda i tak zwycięży.

ElRio

Boże, skąd tacy durnie się biorą. Wiecznie pokrzywdzeni przez system bo nie dostali, ale twierdzą, że są superkapitalistami i wolnościowcami, gardzą socjalizmem, ale przejawiają postawę rozczeniową wobec rządu bo "im się nie udało, bo nie mają, bo ich oszukano". Nie jest idealnie, ale po co od razu wskakiwać do pociągu brauna pędzącego wprost do mroków średniowiecza sowicie podlanych propagandą dla rozpieszczonych naiwnych dzieciaków

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ElRio

Juz pierwszy zbuntowany leming się odezwał, wy jesteście też lemingami, tyle tylko, że lecicie w drugą stronę, bez namysłu, w ogóle wyłączając jakiekolwiek myślenie i refleksje, macie narzucony pogląd na świat oraz wykuty scenariusz co mówić. Wyzywanie od lemingów już było, teraz pora mnie wyzwać od socjalistów, ojca od UB-eków, dziadka NKWDzistów i stwierdzić, że jestem ślepcem i niewolnikiem żydowskim grzejącym stołek w urzędzie.

ulifont

Sam napisałeś, lemingu, ja już nie muszę. :)

ElRio

No widzisz, nie masz zdania, typowy elektorat brauna i korwina.

ulifont

Ależ mam.
W kwestii utylizacji lemingów - jak najbardziej mam.

ElRio

Poprostu małolat.

ulifont

Zutylizować lemingi pragną ludzie w każdym wieku. Po prostu uczciwi Polacy. Także kulą w płot.

ElRio

Ci Polacy, o których piszesz to strasznie żałosny naród krótkowzrocznych idiotów, natomiast my lemingi to normalni ludzie ze zdrowym rozsądkiem, więc i braun i korwin i narodowcy to poprostu zakompleksieni durnie, choć w przypadku korwina i brauna chodzi o kase i populizm. Jednak ty tego jeszcze nie ogarniesz, może za 5 lat kiedy już osiągniesz dojrzałość zbliżysz się do poziomu osoby umiejącej myśleć, pisać,/mówić, a nie odwrotnie.

ulifont

Wy lemingi jesteście "normalni ludzie", czyli zmanipulowane przez media bydło, ale nie jesteście Polakami. Jesteście Polskojęzyczną Wspólnotą Rozbójniczą. Wasi dziadkowie i ojcowie mordowali Polaków a przyjechali tu do nas na ruskich czołgach.

ElRio

co za młot i troll.

ulifont

Ulifont ty sam jesteś krotkowzroczny...
Zreszta nie. Ty wierzysz w to co ci powiedzą. Nieważne co. Według ciebie Polska nie jest idealna, ale ogólnie wszystko ok. Naprawde? To chyba ja jestem idiotą, albo ty tutaj ludzi masz za idiotów. Według mnie dużo rzeczy nie jest ok, ale nie to, że nie jest idealne tylko po prostu zepsute do korzeni. Ty tego nie rozumiesz. Nasz rząd, praktycznie brak wojska, policja rodem z prl, ktora zastrasza zwykłych Bogu ducha winnych obywateli, nadmierna biurokracja, brak pracy, wysokie podatki," niezawisłe i bezstronne" sądy, ktore stoja po stronie zbrodniarzy komunistycznych, ponadto w polskim systemie prawnym istnieją ustawy jeszcze z okresu komuny, ktore odwoluja sie do ubecji i tym podobnych, roszczenia żydow za II wojne swiatowa i emerytury dla nich podczas, gdy nasi bohaterowie wojenni nie maja pieniedzy na życie i godny pochowek, rzesza Polakow na emigracji i tysiace imigrantow, ktorych nam wciskają, obca ingerencja pod postacia UE, ktora wmawia nam ze nie jestesmy tolerancyjni ( byliśmy tolerancyjni zanim ktoś wymyślil to slowo), mianowanie ukraincow gloryfikujących upa przyjaciólmi, polskie obozy śmierci, Polacy, AK i poźniej Żołnierze wykleci antysemici, wysokie emerytury dla bylych funkcjonariuszy prlowskich, rodziny żyjące w skrajnym ubóstwie, w ktorych jest przemoc, a sąsiedzi tego nie chcą widziec bo to nie ich sprawa, a z drugiej strony interesujący sie wszystkim i przeświadczenie, że każdemu w na równi się należy(wszechobecny syndrom prl), no i znowu policja, która jest na tyle uzdolniona, że jedyne co potrafi to złapać 70-letniego emeryta przed klatka, który pije piwo i wlepić mu mandat na pokazna sumke po to, żeby załatać dziure w budżecie. To jest państwo fair? Nie. To jest państwo postkomunistyczne.

corristox

Dalej klaskaj Kaczyńskiemu i jego żołnierzowi od teczek Braunowi a na pewno będą cię mieć za osobę tolerancyjną czyli jak sam napisałeś osobę, która toleruje "skrajne ubóstwo Polskich rodzin". Zapraszam do podstawówki.

guizishou

Czy ja napisałem, że toleruję skrajne ubóstwo? Chyba nie umiemy czytać. Pisałem o tolerancji, którą nam wciskają w postaci UE podczas, gdy to my od wieków jesteśmy bardziej tolerancyjni od reszty Europy. Może wierzysz w UE bo ja nie. Ja wyznaję doktrynę nacjonalizmu Romana Dmowskiego. Nie pomyl sobie z nazizmem. Gorąco polecam "Myśli nowoczesnego Polaka". I mówię: dużo czytaj, a przede wszystkim dokładnie, bo czytanie nie boli, a na pewno poszerza horyzonty. I nie rzucaj oskarżeniami na prawo i na lewo, że przyklaskuję Kaczyńskiemu i kolejne oskarżenie "jego żołnierzowi od teczek Braunowi", chyba, że obrałeś strategię naczelnych hejterów i karierowiczów, których w rządzie nie brakuje, a w zasadzie jest ich za dużo.

corristox

"Czy ja napisałem, że toleruję skrajne ubóstwo?" przeczytałem na wszelki wypadek jeszcze raz i bez zmian .... tak napisałeś.

guizishou

Dmowski i jego antysemickie doktryny mnie nie interesują, ale mam szacunek dla jego intelektu, poglądów nie podzielam. A to że Braun jest facetem Kaczora od teczek nie jest oskarżeniem a jedynie wspomnieniem rządów pis-u.

corristox

Co do tej tolerancji to jest to tak zagmatwany i niespójny wyrzyg że można to zrozumieć na kilka sposobów. Na wszelki wypadek ubiegnę cię i napiszę że tak to odebrałem, ale domyślam się że nie to miałeś na myśli.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ElRio

-Żeby zakończyć rozwalanie Polski, trzeba powiesić wszystkich parlamentarzystów i ministrów i pomalować drzwi na biało.
- Dlaczego pomalować drzwi na biało?
- A dlaczego nikt nie zapyta o to pierwsze?

ulifont

bardzo słuszny komentarz. Brauna twory mozna skomentowac jednym słowem to paradokumentalista. jako, że na opowiesci o smoleńsku ktorego miało nie być nie posiadał zadnych dokumentów to nakrecil ten stek bzdur aby popłynac na fali antka. macierewicza( specjalisty od kłamania w stylu służb i szpiegów)

BISKAN

Buahaha

BISKAN

umówmy się z takimi skrajnymi poglądami i nie umiejętnością nagięcia się z jakiejkolwiek kwestii opisanie patrzenia trzeźwym okiem na rzeczywistość jest tak samo prawdziwe jak zdrowaśki w meczecie :-)

BISKAN

obłąkany ekstremista. oby siedział

Ush

ty to sobie mozesz pajacu..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones