Grzegorz Gzyl

6,7
497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grzegorz Gzyl

no niby strona jest ogolnie o filmach, ale Grzegorza Gzyla mozna podziwiac rowniez w teatrze Wybrzeze - jest znakomitym aktorem i jego talent mozna podziwiac w takich spektaklach jak " wujaszek wania", "nie teraz, kochanie" , "maz i zona".

jesli kos go lubi to polecam te spektakle.

dziunia_15

Dość często chodzę do tearu Wybrzeże i widziałam z panem Gzylem już nie jeden spektakl. Moim zdaniem jest świetny, bardzo podoba mi się jego gra.

dziunia_15

pierwszy raz widziałam pana Gzyla w "Na wspólnej" i powiem szczerze, że nie przypadł mi specjalnie do gustu... czasem wręcz nie mogłam na niego patrzeć (to chyba wina tej roli). Potem jednak zobaczyłam go w Teatrze Wybrzeże... i bum! :) polubiłam go strasznie. Jest na prawdę dobrym aktorem. Jego kreacje w beczce prochu mogłabym oglądać codzień :)

zulu

Mi się osobiście podobał jako niewierny w "Nie teraz kochanie"... zresztą tam wszyscy byli niewierni ;) Jakie było motto tej sztuki? Aha... "Miłość to taka gra, gdzie jest miejsce dla trzech graczy".

użytkownik usunięty
dziunia_15

mi się bardzo podobał Blaszany Bębenek z jego udziałem

Ja właśnie wróciłam z tegoż spektaklu i jestem pod wrażeniem:) Doskonały aktor!

dziunia_15

Ja widzialam z nim spektakl 'oriestra titanic''. Nawet ne sadzilam ze go tam zobaczę, jakie było moje zdziwienie jak zobaczylam Marka Ziminskiego z na wspolnej!:) Spektakl był bodajże w gdańsku.

dziunia_15

A ostatnio całkiem ciekawa rola w "Pieszo", oczywiście również w T.W.

s_nik

Widziałam "Blaszany Bębenek" - świetny aktor!

dziunia_15

Mój ulubiony aktor w Teatrze Wybrzeże. Jakież było moje zdziwienie jak się dowiedziałem, że gra na jakiejś wspólnej ;p

dziunia_15

Ostatnio gra u nas w Kaliszu gościnnie w sztuce "Trzy po trzy" i muszę przyznać, że bardzo mi się podobał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones