Guillermo del Toro

Guillermo del Toro Gómez

7,2
5 665 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Guillermo del Toro

Czy ktoś wie cos na temat tego ze del Toro ma robic ekranizacje horroru sci-fi Lovecrafta "W górach szalenstwa"?? cos podobnego obilo mi sie o uszy ale tutaj na filmwebie nie ma na ten temat niczego. Po jego labiryncie fauna czekam z niecierpliwoscia na kolejny film. Wydaje mi sie ze w horrorze lovecrafta pokazalby na co go stac.
Pozdrawiam

radiev

Ha! Ja już o "W Górach Szaleństwa" słyszę od dobrych kilku lat i gdzieś kiedyś czytałem, że del Toro ma z tego zrobić opus magnum swojego życia. Ale jak się tak będzie do tego zabierał, to nam jeszcze kipnie i będzie lipa z filmu, a w jego rękach jedynie taki film mógłby oddać klimat tej właśnie opowieści Lovecrafta! Niby miał go kręcić po zakończeniu Hellboya II, ale z tego co widzę w planach ma jakieś zupełnie inne bajki, a cholernie szkoda, bo wierzę, że "W Górach Szaleństwa" być może genialnym filmem...

sitra_achra

Fajnie się czyta te Wasze komentarze po ponad... 12 latach! A przecież już w 2008 roku napisaliście, że bardzo długo się do tego zabiera. Mamy 2020 i nadal brak konkretnych informacji. Ciekawe czy projekt w ogóle powstanie, czy też dołączy do listy "Najlepszych filmów, które nigdy nie powstały".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones