Gwendoline Christie

Gwendoline Tracey Philippa Christie

7,7
14 592 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwendoline Christie

Też bym chciała być taka wysoka... : (

marcelam11

Nie chciałabyś :D

marcelam11

A dużo Ci brakuje?

Romanooo

Mam 170 cm i raczej zero szans na więcej :p Chociaż mam 17 lat i jeszcze może jakiś cud się wydarzy (chociaż parę centymetrów :((( )

marcelam11

Dla pocieszenia dodam że ja też jestem niższy od niej :) choć tylko o 4 cm.

marcelam11

No co ty, a po co? 190 to wg moich gustow idealny wzrost dla faceta, a 170 dla kobiety. Nikt ci chyba nie mowi ze jestes mala a wystarczy ze ubierzesz 10cm obcasy i juz gorujesz nad wiekszoscia kurczakow.

bredy

Sama mam 180...Idealny wzrost dla kobiety,co?;>

OscOfAva

Bez szpilek ;)

bredy

Bez szpilek :)

OscOfAva

Idealny, zazdroszczę :D

OscOfAva

180cm to jest absolutny maks ile kobieta powinna mieć, większa to już babochłop.

bredy

Bzdury facet 183-185 Kobieta 163-172. Nie wiem co wy macie? Moze od razu 200 i 220?

straightlines

Dokładnie, ja mam 180 i przydało by się jeszcze z 2 cm, powyżej zaczynają się z reguły dysproporcje w sylwetce u faceta, bo za chudy, bo wada postawy, bo wada serca, bo problemy ze stawami, oczywiście są też wyjątki takie jak np Arnold Schwarzenegger ale to geny Austriackiego mezomorfika więc inna bajka.

Kobieta powyżej 180 to inne problemy, głównie z mniejszą możliwością doboru partnera :)

seastian

Serio? Wada postawy? Serca? Tak sobie tlumaczysz ten kompleks dwoch centymetrow? Poogladaj sobie okazy zdrowia i idealnych proporcji chocby na egotvonline.com/2011/04/28/25-actors-over-six-feet-tall/ (a tu sa wymieneni tylko ci wspolczesni) zanim zaczniesz znowu bzdurzyc o dysproporcjach.

bredy

Możesz mi pokazywać swoich idealnych facetów z za oceanu ale to nie zmienia faktu, że z racji swojej profesji i tego, że poznałem już trochę ludzi na tym świecie wiem, co mówię z praktyki a nie z godzin spędzonych na masturbacji przed "ciachami" z rozszerzeniem .jpg

Poza tym możesz sobie poczytać o człowieku którego sylwetka uważana jest za jedną z najlepszych w historii. http://en.wikipedia.org/wiki/Frank_Zane całe 175cm





seastian

Nie musisz byc wulgarny kotku. Mozesz mi pokazywac swojego idealnego Zana, ktory osobiscie zupelnie mi sie nie podoba. Ani jego wzrost, ani nieproporcjonalnie do niego przerosniete miesnie.

bredy

Ale czego Ty nie rozumiesz? Wysocy ludzie są mniej zdrowi. Są narażeni bardziej na choroby serca, mają problem z koordynacją, ze stawami itd. Moim zdaniem idealny wzrost dla faceta to 180cm-190cm, wyższy na pewno nie chciałbym być.

seastian

Nie ma to jak podać za przykład kulturystę...hahahaha, człowieku - ośmieszasz się. Po pierwsze z niego taki okaz zdrowia jak z koziej dupy trąba, po drugie, taka sylwetka mocno odbiega od standardów i nie ma wiele wspólnego z naturą przeciętnego człowieka.

Bokciu

Zane ma 74 lata i ciągle żyje i ma się dobrze. Wyśmiewanie kulturystów, szczególnie z tamtego okresu świadczy o tym, że się nie znasz a się wypowiadasz bo masz internet.

seastian

Chwała mu za to, że jeszcze żyje. Może i się nie znam na kulturystyce, ale z pewnością zabieranie głosu w w/w temacie, podając za przykład takiego człowieka, jest mocno nietrafione. Co do internetu - cóż...podaj adres, to wyślę Ci moją wypowiedź listownie...ewentualnie nr telefonu - wówczas zadzwonię.

Bokciu

Odpowiadanie bełkotem i wmawianie, że coś jest nie trafione świadczy o tym, że się nie znasz. Dyskusja dotyczyła idealnych proporcji w odniesieniu do wzrostu. Jeśli masz problem z nadwagą, albo jesteś za chudy i ludzie o lepszej sylwetce cię drażnią to skontaktuj się z psychologiem albo zacznij ćwiczyć.

seastian

Z kolei Ty, musisz poćwiczyć swój ograniczony mocno umysł, bo jak widzę, nadal nie potrafisz zrozumieć jakże mało trafnej wypowiedzi w stosunku do tematu tegoż dyskursu. Ręce opadają, gdy człowiek ma do czynienia z kimś, kogo błyskotliwość i pojętność, jest na poziomie pierwotniaka.

Bokciu

Kopiujesz te odpowiedzi z innego forum czy młodszy brat ci dyktuje? Wstrzymaj się z tymi wypocinami jeśli nie masz zamiaru napisać niczego merytorycznego w poruszanej kwestii.

seastian

A mi się wydawało, że to Ty pomyliłeś fora tematyczne...no popatrz jaka bolesna pomyłka z mojej strony.

bredy

Oczywiscie, ze wysocy ludzi maja mase problemow ze zdrowiem. Jak wszedzie: nie wszyscy, bo wyjatki sa potwierdzeniem regul. Serce, stawy, kregoslup, kolana, miesnie. Serce mamy takie sam jak osoba 30 a nawet 50 cm nizsza a tloczy 2 razy wiecej. Stawy nie wytrzymuja obciazenia, kosci powyciagane. Do tego znajdz mi np. kobiety z ladna figura i wzrostem powyzej 185/190 cm?

Marcia9

WTF?
Wielkość organów jest związana w wielkością człowieka. Niby wg ciebie dziewczyna 152 cm ma serce jak koszykarz 202cm?
LOL

lena_awren_eithel

Bardzo sie mylisz.... miesien wiekszy,fakt, kosc sie wyciaga...czego staw, ktory jest wszedzie taki sam- nie wytrzymuje... serce mamy takie same a zyly itd. dluzsze, wiecej do przetoczenia... Nie wierzysz? porozmawiaj z lekarzem.
Ogolna zasada, ze sie wysocy ludzie "szybciej zuzywaja". Dlatego tez starych ludzi a wysokich jest bardzo malo, gdyz wczesniej umieraja.

Marcia9

1. Wzrost ludzi w ciągu stulecia (średni) podniósł się o około 16 cm!
2. Z wiekiem wzrost malej, bo kości się wykruszają, itp.
3. Ludzie mają narządy o różnej wielkości.

lena_awren_eithel

ad 3. niektore sa podobnej wielkosci, jak np serce
ad. 2 nic nowego ale nie powiesz mi, ze z faceta 2005 cm robi sie raptownie dziadek 175 cm hahahaha
ad1. i co to swiadczy?

Marcia9

1. Przy złych warunkach, typu wojna obserwowany jest spadek średniej wielkości ludzi. Lepsze warunki →wyżsi ludzie.
2. Nie, ale z 5 cm można wzrostu stracić.
Te dwa punkty wyjaśniają, dlaczego jest mniej ludzi starszych i wyższych.
3. Pojemność komory dorosłego mężczyzny waha się o 100cm³. Całego serca, nawet o pojemność prawie szklanki!

lena_awren_eithel

1. a wiesz co jest przyczyna? czy po prostu slepo cytujesz kogos slowa? Bo nie chodzi tu o lepsze warunki zywnosciowe, tylko wiecej pieniedzy wydanych. Nie rosnie sie z powodu niby lepszego odzywiania. Jesli tak to krolowie, ksiezne i krolowe od wiekow powinny byc mega wysokie :D:D:D Moze warto sie zastanowic nad tym a nie slepo cytowac? A nikt nie pomysli ,ze teraz w miesie jest podawany zwierzakom hormon wzrostu, a my pozniej te mieso genetycznie pedzone jemy? Ludzie starsi pochodzacy z panstw socjalistycznych tak nie rosna, bo postep i modyfikacja jedzenia dosiega ich od niedawna!
2. no wlasnie 5 cm...a gdzie sa dziadkowie co mieli okolo 2 metrow? Babcie wysokie? Nie to, ze ich nie bylo i dlatego sie nie pojawili. Oni byli ale umarli jako pierwsi. Spojrz: osoba wysoka sie przewraca, przewaznie cos lamie skreca itd. Osoba niska sie przewraca i... moze siniaczek.
3. dalej brak zrozumienia... Logiczne, ze serce u kazdego jest inne ale serce niekoniecznie adekwatnie rosnie do wzrostu. A wahania przedstawione sa w tabelach. Ale nadal jest nieadekwatny do osob wysokich. Nie mowie, ze ma wystapic przerost miesnia sercowego, co to, ze jeszcze nie mamy wszystkich narzadow tak wyksztalconych by to "przyjac" na siebie.

lena_awren_eithel

Gdyby ludzie cały czas byli wyżsi, to dzisiaj by mieli z 10m chyba. Wzrost bardzo się zmieniał na przestrzeni wieków, to była taka sinusoida. Jak ludzie stawali się już za wysocy, przez co mieli problemy ze zdrowiem, to natura działała sama. Tak samo jak byli zbyt niscy.

Alex303

Jakieś dane na poparcie tezy?
Złe warunki, jak brak żywności i zbytnie obciążenie pracą, autentycznie prowadzi do mniejszego wzrostu niż ten genetycznie "zaprogramowany".

lena_awren_eithel

Jezu, Google nie masz? Wpisz sobie "wzrost ludzi na przestrzeni wieków". Przez ostatnie 100 lat ludzie urośli, ale nie jest to tendencja stała, wystarczy chwilę pomyśleć, by samemu na to wpaść. Inaczej, tak jak napisałem wcześniej, ludzie by już mieli po 10m wzrostu.

seastian

A o tych kobietach to ty znowu serio?? Problemy z doborem partnera? Pekne zaraz ze smiechu!

bredy

Pekniesz bo... wiesz jak to jest byc kobieta wysoka?
Wiekszosc wysokich mezczyzn to aroganckie dupki... a znizszymi nie kazdy sie czuje komfortowo!

Marcia9

A Ty zapewne wiesz, jak to jest byc wysokim, aroganckim dupkiem?

bredy

bardzo dobrze wiem...

bredy

a tak na serio to wlasnie wielu takich jest w kolo... ja jestem kobieta wysoka, ale nie zachowuje sie jak oni...

bredy

Człowieku, czy Tobie wszystko trzeba tłumaczyć jak niedorozwojowi. Chyba to oczywiste, że wysoka bardzo dziewczyna będzie miała problem większy znaleźć faceta. Raz, że musi być wyższy od niej, a to już problem, dwa, że takie koszykarki nie podobają się przeważnie mężczyznom, bo są mało kobiece.

Alex303

A modelki?

I_I

A modelki to skóra naciągnięta na kości :E

seastian

Może nie każda kobieta szuka sobie partnera?

seastian

Widzę masz kompleks, że jesteś za mały, ale nie martw się jedni mają lepiej inni gorzej. Mówisz, że wysocy ludzie mają problemy z sercem, a kulturyści nie? Bardzo ciekawe. Już nie mówiąc o obecnych kulturystach, którzy szprycują się prochami.

straightlines

idealny to dla mnie 168-173 dla babki i 183-189 dla faceta :) ale osobiście podobają mi się wysocy panowie, tacy minimum 185 do powiedzmy 192, a nawet wyżsi. Lubię wysokich O_O

bredy

Tja, 190 wzrostu, ja mam 186 i często miewam problemy z kupieniem ubrań i butów, a gdybym był jeszcze wyższy, to chyba bym musiał mieć wszystko szyte na miarę.

marcelam11

nikomu nie ddogodzisz. Ja mam 170 i zdecydowanie uważam, że wolałabym być niższa, choć nie mam kompleksów i nie jestem przewrażliwiona. Ale raz kupiłam sobie modne buty na platformie i stwierdziłam, że wyglądam karykaturalnie mając dodatkowe 12cm. Również tańczyć byłoby łatwiej.

marcelam11

Nie chciałabyś, serio. Ja jestem dziewczyną i mam 186 cm i serio dałabym dużo by być chociaż te 6 cm niższa. Nawet zapłacę :D

hana____

rozumiem Cie, jestesmy podobnego wzrostu i tez bym wszystko dala by miec max 180 cm! aa za 175 cm niebo uchyle....

Marcia9

no bycie wysoką jest bardzo problematyczne. W śród ludzi wyglądasz jak gigant, a kupienie czegoś na siebie, szczególnie spodni, kurtek, butów graniczy z cudem . :P

hana____

ta jak sa ladne buty to na obcasie a na plaskim... ja mam rozmiar 40,5-41 ale i to wiadomo zalezy od firmy... kolezanki maja 43 i wyzej :( poza tym bez obcasa nie sa zawsze ladne. Ile razy jestem na zakupach widze mega fajne kurtki, nawet te krotkie maja swoj urok... no ale zimowe z rekawem do lokcia? albo plaszczy, ktory powinien byc do kolan jest ledwo za tylek? Masakra. Spodnie long, ktore sa tez za krotkie :( Mieszkam w Niemczech, w Berlinie. tu jest sklep dla wysokich kobiet... niby wszystko jest ale ceny z kosmoru. Tak jak w UK...150 funtow za fajne jeansy to podstawa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones