Halina Łabonarska

5,7
4 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Halina Łabonarska

I chyba jest w środku także silną kobietą. Cenię ją za to,że nie wpisała się w to specyficzne
konformistyczne środowisko aktorskie i jest zawsze sobą.Dziś to jest sztuka...

thanau

Czytając po kościołach paszkwile ,podlizując się rydzykowi.Zaiste wypisała się ale wpisała się w inny za co zapewne i tak pobiera dobre gaże.

kefir71

Kefir wypij sobie może kefir,to dobre na upał,a najlepiej się pomódl do tej swojej sepleniącej,rudej małpy z kaszub.Może dostaniesz kilka srebrników

Vivianna84

Już tak jest że jak się nie popiera oszołomów z KK to zaraz wrzucają cię do worka z Tuskiem ,Palikotem, Michnikiem i TVNem . Tak się akurat składa że tych wszystkich których wymieniłem mam głęboko w ... Ja najzwyklej na świecie nie świecie nie lubię skrajności. Bo ani tzw. mainstream ani ludzie związani z kościołem nie należą do moich ulubieńców. Ja tęsknię za normalnym ,spokojnym krajem którym Polska mogła by być gdyby nie oszołomy.

kefir71

No jak ty Kefir w innym wątku uważasz Bolka za bohatera, sb-eckiego figuranta, który łaził z bratem po Popowie z nożem, zmajstrował kobiecie dziecko (utopiło się w wieku 4 lat). dymał dziwki, kiedy Danusia byłą w kolejnych ciążach, donosił za pieniądze na kolegów - no to naprawdę twój potencjał intelektualny musi być bardzo wątły, za to podatność na propagandę bardzo duża. Co zresztą udowadniasz swoimi bełkotliwymi wpisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones