Halina Kowalska

7,9
3 968 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Halina Kowalska

od którego do którego odcinka w serialu w labiryncie pojawia się Pani Halina ? Chciałabym zobaczyć jak ona grała tą rolę, bo nie pamiętam, chociaż widziałam w labiryncie bardzo dawno temu to nie pamiętam i chce zobaczyć jak wyglądała za czasów labiryntu.

kinomanka_13

Od dwudziestego pierwszego

DeForest

wciąż nie mogę zrozumieć jak to się stało, że tak wybitnie utalentowana aktorka, która wyróżniła się w kinie znaczącymi rolami i odniosła sukcesy w teatrze w ostatnich latach mimo, że jest w pełni sił twórczych zagrała tak mało ról. życzę nieustająco powodzenia i trzymam kciuki w oczekiwaniu na nową role. pozdrawiam.

ebe2012

ja też nie mogę tego zrozumieć dlaczego już nie gra, może choruje i dlatego nie gra już. Też jej życzę żeby wróciła do aktorstwa, uwielbiam tą aktorkę za Kolińską tam była zajebista, jak się mądrzyła, ciekawe jak te żony polskich piosenkarzy, albo mężowie polskich piosenkarek to wytrzymują też tak jak ten Koliński ze swoją żoną.

kinomanka_13

Ta pani nie grała w serialu DOM natomiast grała w filmie DOM !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones