Halle Berry

Halle Maria Berry

7,6
28 733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Halle Berry

Bardzo lubię książki z serii forgotten realms i już od dawna narzekam czemu jeszcze którejś nie zekranizowali. Wiem, że nie było by to łatwe zadanie, ciemności Podmroku nie bardzo by się nadawały na ekran. Ale z drugiej strony coraz więcej filmów przełamuje te bariery i wyglądają całkiem znośnie.

Ostatnio podchodzę do tematu tak, że np. Liriel Baenre mogła by być zagrana przez Zoe Zaldana albo właśnie Halle Berry. Zoe niby jest młodsza ale Halle nie wygląda na swoje lata (w skrócie: jest boska) a dodatkowo w x-menach fajnie wyglądała w białych włosach, co przy graniu drowa jest dość istotne ^^

Wiem, że to tylko moje pobożne życzenie no ale cóż, może akurat się kiedyś sprawdzi :)

Valvena

Jeśli chodzi o marzenie o zekranizowaniu czegoś z FR to się podpisuję :) Ale jeśli kiedykolwiek się ktokolwiek na to zdecyduje, to pewnie zrobią coś Salvatore'a, a nie Cunningham.

MiszoZawodowiec

Też tak sądzę, ale chodziło mi po prostu o drowową dziewuszkę ;) Jakby był film o Drizzicie to i tak przewinęło by się mnóstwo drowek z etapu jego życia w Menzoberranzan. Halle i Zoe pasowały by mi idealnie ;)

Valvena

Uwe Boll pewnie bedzie zainteresowany :)...

Lepir

Jego filmu raczej bym się nie pokusiła oglądać ;p A inna sprawa, że takiego kolesia aktorzy, którzy mają jakikolwiek szacunek do siebie, omijają;p

A co do aspektu ironicznego, ja naprawdę wiem, że to gdybanie :) Ale od czasu do czasu lubię sobie pogdybać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones