Halle Berry

Halle Maria Berry

7,6
28 687 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Halle Berry

Ostatnio Catwoman była na HBO i wcale tam źle nie grała, wręcz przeciwnie widać, że do roli włożuła sporo wysiłku i oczywiście talentu:)

Purpule_Stain

zgadzam się z Tobą też oglądałem ten film i przyciegnał moją uwage. podabał mi sie, tylko to jej miaaaaał było troche skiszone :)

Wistul

film to byla totalna porazka , totalne nieporozumienie no a jego glowna bohaterka byla wlasnie halle - czyli wiadomo za co malina

era

Zgadzam się :) Poza tym zawsze, gdy na ekranie pojawia się Halle, film sporo traci w moich oczach, ze względu na jej nijaką grę. Może dlatego, kiedy tylko widzę tę aktorkę, budzi się we mnie agresja :/ Malina zasłużona.

Iskandar

Nijaka powiadasz?? Ciekawe określenie. Takie nijakie.........
Może napisz coś dokładniej?? Ja nie uważam żeby jej gra była "nijaka" a wręcz przeciwnie. Proponuję obejrzeć Czekając na wyrok, Czarne Perły lub choćby X-men 3 z jej udziałem. Mam nadzieję że nie rozwalisz telewizora z powodu tej "agresji":):):)
Pozdro!

thomas_4

Nie mam telewizora :P Za dużo było Halle Berry :P

Ciężko jest opisać nijakość, ponieważ nijakość to taka cecha, która niczym się nie wyróżnia ;] Po prostu brakuje jej tego czegoś, co by mnie ruszyło

Iskandar

Cóż nie każdemu musi sie podobać. Ja ją uwielbiam!! Ale grunt to poczucie humoru:):):)
Ja rozwalam telewizor wtedy gdy na ekranie widzę Angeline Jolie.
Zapraszam Cie do mnie! Tylko nie psuj mi przypadkiem opinii o Halle!

Purpule_Stain

Bo jeżeli film okarze się porażką i zostanie "wynagrodzony" malinami to aktor czy aktorka tez tą "nagrode" otrzyma, niezależnie od tego jak na ekranie wypadnie. Nawet Pacino czy Hopkins dostali maliny bo zagrali w beznadziejnym filmie, a ich aktorstwo wcale nie było złe.

Szajba

oj wpadka;PP Poprawiam, oczywiście pisze się "okaże"

Szajba

Dokładnie! Tak też było w tym przypadku.

thomas_4

Niby tak, ale wielu zaraz sobie ideologię dorobiło, że to rasiści dokonali zamsty za Oscara którego dostała rok wczesniej...

Ja bym jej maliny za tę rolę nie dał, fajnie zagrała jak na aktorkę, która za wiele do grania nie miała. Film tez taki okropny nie był, płytki, głpkowaty, może i tak, ale ja się nie nudziłem podczas seansu.

Purpule_Stain

Mi się podobał. Troche nie realny (np. jak chodziła po ścianie)ale i tak mi się podobał. Szkoda że nie będzie części 2 :( A jak bedzie to chętnie oglądne :)

Purpule_Stain

a wiec powiem wam tak. film był dobry. miło sie ogladalo i fajnie helly zabrała. ale to aaktorka swiatowej slawy jedna z najlepszych i nie pasowala do teog filmu. za to dostala maline. takich aktorek nie daje sie do takich filmow. ona jest za dobra zeby odegrac tak zenujaca role

James_6

Ale przyznajcie tylko jej kostium był okropny.

Ellen Page

Z tym się zgadzam :) Kostium miała skrzyżowany z panią do towarzystwa i myszką miki... Kompletnie zmarnowany potencjał tego kostiumu - a myślałam, że na Halle nic nie może źle wyglądać. Do tego film był tak naiwny i dziecinny, że ledwo wysiedziałam. Jak dla mnie to niemal komedia (szczególnie te momenty, kiedy Halle wyciąga pazurki do przodu i z tą dziwną miną robi Miau ;D) i trochę żałuję, że Halle dała się w to wciągnąć... Malina zasłużona, ale mi to nie przeszkadza - Co to za aktorka/aktor, który nigdy nie zagrał w kiczowatym filmie? ^^

Monika1998

Nie jestem pewna co pisząc to myślałam, ale teraz zgadzam się, że malina zasłużona i zniżam ocenę...

Monika1998

Ale oczywiście ocenę tamtego filmu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones