Halle Berry

Halle Maria Berry

7,6
28 684 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Halle Berry

W ciekawostkach jest napisane, że Halle jest pierwszą czarnoskórą, która zdobyła Oscara, ale to przecież bzdury, pierwsza była Hattie McDaniel tak z 70 lat wcześniej za "Przeminęło z wiatrem"... Czy ja coś źle przeczytałam czy o co chodzi?

MissFamous

Chodzi o Oskara za rolę pierwszoplanową.

MissFamous

Heh, miałam właśnie założyć nowy temat na ten sam temat, ale widzę, że nie tylko ja to zauważyłam. Faktycznie, wszędzie trąbią że to pierwsza czarnoskóra aktorka która zdobyła Oscara, jakby o kochanej Hattie McDaniel zapomnieli... Wstyd! ;)

Sugar_Plum_Fairy

Jako aktorka pierwszoplanowa, a wspomniana przez Was Hattie McDaniel grała w drugim planie ;)

silva_92

tak właśnie, chodzi tu o pierwszoplanową rolę, bo przecież nie zapominajmy że w 1991 r. oskara za drugoplanową rolę dostała Whoopi Goldberg...

sledzik

ale Whoopi dostala w 1986 roku oscara za role pierwszo planowa w filmie "Kolor Purpury"

użytkownik usunięty
haggard66

he? byla nominowana, ale nie dostala

MissFamous

Uważam, że to kompletne beztalencie. Dostała Oscara za rolę w filmie, gdzie świeciła dupcią i cyckami. Kobieta Kot, Storm, Ostatni Skaut - więcej dramatyzmu mieli zamarznięci statyści z Tytanika. Ona i Gooding Jr. to jedne z pomyłek Gildii.

użytkownik usunięty
Radoslaw

anne hathaway jest biala, zaswiecila dupa i cyckami w dramacie, grajac ciezko chora kobiete i nawet nominacji nie dostala
poza tym oskary (w tej kategorii) przyznaje sie za jedna dobra role, a nie za caloksztalt...ale jesli ciebie zaslepily jej cycki podczas ogladania monster balla i pamietasz tylko jak grala kota no to nie mamy o czym rozmawiac

MissFamous

daltonisto nie czarnoskóra tylko mulatka ty chyba na oczy nie widziałeś asfalta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones