Hanna Bieniuszewicz

6,8
1 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hanna Bieniuszewicz

Dała czadu w Alternatywach, ładne kształty i ta... Naturalność :))

Rob_Rock

"Według wywiadu z aktorką w finałowej fazie była wyręczana przez dublerkę" http://nudografia.pl/Hanna_Bieniuszewicz

lalala

Raczej nie była. Ale wstydzić nie ma się czego. To jeden z lepszych striptizów jakie widziałem, a widziałem też te "na żywo" i jak to mówią; w innych krajach :) Może dlatego że to piękna kobieta. Naprawdę piękna. I oczywiście niezła aktorka co też miało wpływ na tę scenę. Bo podobno seks jest w oczach i twarzy kobiety :) .

lalala

Wywiad w którym wypowiedziała się aktorka. Chodzi oczywiście o scenę striptizu w Alternatywy 4...

"Od razu zażądałam dublerki. Pamiętam, że zdjęcia trwały bardzo długo. Razem z Marysią, która w pewnym momencie miała mnie w tej scenie podmienić, zdążyłyśmy wypić już kilka kieliszków na rozluźnienie i wytrzeźwieć. Gdy w końcu doszło do kręcenia sceny, zaczęłam tańczyć. Miałam na sobie sukienkę, którą w pewnym momencie miałam rozchylić, zrobić piruet, szybko uciec za kulisy i w tym momencie w pełnej krasie miała pojawić się przed kamerą właśnie Marysia" - wyznała aktorka po latach. Nie naginaj rzeczywistości... Większość polskich aktorek korzysta z dublerek w scenach rozbieranych choć akurat Hanna Bieniuszewicz nawet dziś nie ma powodów do narzekania na swój wygląd. Piękna kobieta.

lalala

Mniejsza o scenę finału striptizu, Pani Hania ślicznie wyglądała w tej sukience i szpileczkach, kiedy zjawia się na scenie to jej spojrzenie na salę, to było cudowne :) Poza tym szkoda że tak mało występowała w kinie i tv, chyba była na emigracji ? Jest jedną z niewielu aktorek które dobrze wyglądają w dojrzałym wieku.

użytkownik usunięty
Rob_Rock

Jak ona wygląda w tej reklamie Belissy! Rysy twarzy jej się zmieniły, ale głos wciąż ten sam ;-).

Rob_Rock

No w Alternatywach wymiata..

Rob_Rock

Docent Furman zdębiał na jej widok, nie dziwię się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones