Harrison FordI

Harrison J. Ford

8,6
98 827 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harrison Ford

Film Harrisona Forda. Proszę wymieniać.

Mateo_SF

Ścigany to było coś :D Bardzo mi sie podobała jego rola w tym filmie :D

justyneczka100

Najlepszy: Poszukiwacze zaginionej arki
Najgorszy: Sześć dni siedem nocy

Mateo_SF

Stanowczo "Ścigany" jako najlepszy film. Świetne są również "Star Wars" (szczególnie moja ulubiona część "Powrót Jedi"). Najgorszy (z tych, które dotychczas widziałam) jest "Air Force One". I przyznaję, że "Poszukiwacze Zaginionej Arki" jakoś specjalnie mnie nie zachwycili.

angelann

Najlepszy - Jako Han solo ( gwiezdne wojny )
Najgorszy - Oj w "air force one" grał takiego supermana...

kniver

Najlepszy: Poszukiwacze zaginionej arki Najgorszy: Indiana Jones i klątwa kryształowej czaszki.

wreathchlors

Najlepszy - Blade Runner
Najgorszy - Frisco Kid

Mateo_SF

Najlepszy: Wszystkie Jonesy no i Ścigany
Najgorszy: Gwiezdne Wojny bo kurwa nie cierpię tej sagi:)

pawian80

Bezapelacyjnie od dzieciństwa Ścigany. Hm złej to nie pamiętam.

Sky_Walker

NAJLEPSZY : "Imperium kontratakuje"/"Poszukiwacze zaginionej arki"
NAJGORSZY : ''Wydział zabójstw - Hollywood".

Kalina1710

Najlepszy: Indiana Jones /Ostatnia Krucjata - Scigany- Air Force One- Co kryje prawda- Wydzial zabojstw Hollywood- Indiana Jones i pozostale czesci:)
Najgorszy: Nie ma takiego!!

Mateo_SF

Najlepszy film - Ścigany. Choć oczywiście jego najlepsze rola to bezapelacyjnie Indiana Jones.
Najgorszy - Zdrada ( ale i tak ma u mnie 6/10)

Mateo_SF

Jeżeli grał to 'Star Wars Nowa Nadzija" czy cos takiego :D

Mateo_SF

najlepszy - star wars i może poszukiwacze zaginionej arki a najgorsze wydział hollywood

użytkownik usunięty
Mateo_SF

Bezapelacyjnie Ścigany. Najgorszego póki co nie wymienię, bo nie oglądałem z nim aż tak dużo filmów.

Najgorszy "Sześć dni,siedem nocy",czy coś takiego,a najlepszy to trudno wymienić bo wiele ich oglądałam.

Mateo_SF

Najlepszy: Odnaleźć Siebie, Frisco Kid oraz Indiana Jones
Najgorszy: Środki Nadzwyczajne (koszmar!)

użytkownik usunięty
Mateo_SF

Najlepszy: Gwiezdne Wojny 4-6 & Indiana Jones 1-4 (filmy które oglądałam "od zawsze" !!!)
Najgorszy: Łowca Androidów (moja ocena 5/10), a minimalnie lepszy Frantic (6/10)

[do tej pory obejrzałam z nim 17 filmów]

Mateo_SF

najlepsze: Gwiezdne Wojny i Indiana Jones !!! Co kryje prawda też jest niezły.
Najgorszy ( jak dotąd): 6 dni, 7 nocy.

Mateo_SF

Najgorszy: Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki 7
Najlepszy: Powrót Jedi/ Imperium kontratakuje

MarcoK

Najlepszy: Frantic
Najgorsze: wszystkie Gwiezdne Wojny

GodAs

Ale on dobrze zagrał w Gwiezdnych Wojnach. Dziwi mnie że ci się on w nich nie podoba.

lucyna63

Nieprecyzyjnie to ująłem. Mnie się ogólnie film nie podoba a nie to jak on zagrał. Pewnie że zagrał dobrze, przecież to Harrison Ford i on gra bardzo dobrze. I jedynie to było dobre w tym filmie.

GodAs

A jak się zastanowię gdzie zagrał najlepiej to z całą pewnością w "Odnaleźć Siebie".

GodAs

Ale on gdzie gra,gra dobrze.

lucyna63

najlepszy z najlepszych to świadek
a potem seria Indiana Jones, Gwiezdne Wojny, Łowca androidów, ścigany, Uznany za niewinnego,
fajne tez są czas patriotów,stan zagrożenia i pracująca dziewczyna
za to najgorszy to zdecydowanie Sabrina;/

marianka_dollar

Ale ma coś w sobie.Może nie jest bardzo przystojny,ale i tak go lubię i podziwiam.

użytkownik usunięty
Mateo_SF

najlepszy - Indiana Jones i ostatnia krucjata
najgorszy - Świadek

Jaja se robisz znowu? Świadek to świetny film i zasłużona nominacja.

Mateo_SF

Najlepszy bohater "Poszukiwacze zaginionej arki", najlepszy aktorsko "Blade Runner", najgorsze "Hanover Street" i "Komandosi z Navarony" .W wydanej w Polsce biografii aktora Ford przyznał że sam się tych filmów najbardziej wstydzi.

Mateo_SF

najlepszy zdecydowanie Star Wars Empire Strikes back

Mateo_SF

Dla mnie jego Indiana Jones bije wszystkie inne role na głowę !!!

goslawa25

Najlepszy - "Ścigany" no i "Indiana Jones - Świątynia Zagłady" , najgorszy - "Air Force One" (zawsze dziwiło czemu taki nieudany film mimo tak genialnych aktorów w obsadzie jak Oldman i Glenn Close)

Mateo_SF

Mi osobiście ciężko wybrać najlepszy film bo jako Han Solo był świetny, postać Indiany też wspaniała czy John Book (''Świadek''), Richard Kimble (''Ścigany'') i chyba ten ostatni film wymieniony cenię wyżej. Co do najgorszego filmu to się nie wypowiem bo jak dla mnie w każdej roli jest świetny choć osobiście nie przypadł mi do gustu film "Komandosi z Navarony".

Mateo_SF

Ścigany -widziałam 30 razy i nie mam dość, Indi i Han Solo też wymiatają, lubię go w każdej roli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones