Hayao Miyazaki

8,3
5 713 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Hayao Miyazaki

Skąd on się do cholery wziął w top 100? Ja sobie zdaję sprawę, że jest mnóstwo ludxzi, tak niedocenianych w przemyśle filmowym (sama potrafię wymienic kilka nazwisk, których większośc nawet nie syszała) :/ ale... Co to za jeden?

Wiem, że zaczełam kolejny raz ten sam wątek, lecz... nie mogłam się powstrzymać

Pomyśl trochę... Właśnie mało ludzi go zna więc oceny daje mu ta mniejszość która jest zafascynowana jego twórczością, a reszta nie zawracała sobie nim głowy aż do czasu zdobycia 1000 głosów. Teraz oczywiście spadnie bo ktoś sobie przypomni jakiś film jego twórczości który załóżmy na to był średni. Drugim powodem jego upadku będą idiotki, które dadzą 1/10 bo ich "kofany" John Deep jest niżej. Taki jest odwieczny cykl filmwebu, ktoś mniej znany wysoko wchodzi, a potem spada nie ma co się tym martwić. Naprawdę denerwuje mnie to jak co każdą taką osobę pojawia się temat "co on tu robi? Nie znam go" Naprawdę nie macie nic lepszego do roboty?

Sam sobie odpowiedziałeś na pierwsze pytanie. a jeśli chcesz wiedzieć co to za jeden to przeczytaj, wikipedia nie gryzie.

Obejrzyj sobie choćby Księżniczkę Mononoke albo Ruchomy zamek Hauru, to będziesz wiedziała, skąd "ten pan" się wziął w TOP100 :] Te filmy to kwintesencja Hayao Miyazakiego, moim skromnym zdaniem :)

Epileptika

A moim Spirited Away :) Ale Zamek też jest genialny. Monooke troszkę słabiej, ale i tak świetny.

użytkownik usunięty

Nie ośmieszaj się głupimi komentarzami na forum, jeśli kogoś nie znasz a ktoś jest znany (jeśli się pojawia w top10 to chyba coś o tym świadczy) to zamiast pisać takie debilstwa poszukaj i poczytaj coś na temat komentowanej osoby. Wystarczy w google wpisać Hayao Miyazaki i znajdziesz wiele informacji i dowiesz się, że Miyazaki wcale NIE jest niedoceniany, wręcz przeciwnie, cały świat go zna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones