Hayao Miyazaki

8,3
5 713 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Hayao Miyazaki

...trzech ziomków tej samej nacji, z czego dwóch babra się w tym samym anime. Ja jeszcze Kurosawę rozumiem. Ale tych dwóch. A czwarty Bagiński, autor filmików od Witcher'a i jednej "Katedry", który zajmuję wyższe miejsce niż Spielberg, Bergman, Kubrick.... Okay, ja rozumiem, to nie jest moje "Top Ludzi" tylko "Top Ludzi" ludzi. Ale ostro mi tu trąci fanami gier komputerowych i anime puszczanych na Hyper.

Domin_filmomaniak

Co ma Hyper i gry komputerowe do anime?

_Garret_Reza_

A jak myślisz, co bardziej kojarzy się z grami komputerowymi? Te całe "twórcze" anime czy filmy do gry "Wiedźmin" Bagińskiego?

Domin_filmomaniak

A na Hyper ponoć puszczają anime. Tak słyszałem od kumpli, którzy interesują się mangą i anime. Ponoć takie raczej mniej znane, ale przynajmniej nie tak groteskowe i schematyczne jak te całe "Naruto", "Pokemon" i tych tam innych. Szczerze powiedziawszy to ja już się w tych wszystkich anime nie orientuję. Kiedyś to oglądało się "Ghost in the Schell" czy tam chyba trochę "Evangelionów"(które i tak były najciekawsze, mimo, że najbardziej powalone, taka ironia :D ). Wtedy oglądałem je, żeby zabić czas, teraz...gdzie tam. Co nie znaczy, że nie pamiętam, że na Hyper leciały anime.

Domin_filmomaniak

popieram i walę criticale reżyserom który powinni w moim mniemaniu spaść niżej

użytkownik usunięty
Perykles

"Trzech ziomków tej samej nacji"
Nie wiem czemu ale wydaje mi się jakby na top 3 było trzech ziomków nacji
Amerykańskiej to nie miałbyś nic przeciwko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones